HASAT SONRASI NADASA HAZIRLIK…

HISSIYAT

Sonbahar Ekinoksu ile bir yazı paylaştık sizlerle. Eğer okuduysanız yapacağımız hasatla birlikte, toprağın derinlerinde kalan hatta unuttuğumuzu sandığımız, bildiğimiz, bilmediğimiz pek çok tortunun ve çöplerin kaldığını da biliyorsunuzdur. (Yazıyı okumayanlar için linkimiz:  http://bit.ly/2xnbJkP)

Bugünkü his yüklemesi, toprağı bütün bunlardan temizleyip, nadasa bıraktıktan sonra yeni tohumlarımızı ekebilmemiz için ön çalışmadır.

– Bu yaşamda ve geçmiş yaşamlarınızda var olan ruhunuzun sevgi, merhamet ve huzurla dolduğunu, yaşanan tüm olumsuz durumlardan arındığını ve yenilendiğini, bunun mümkün ve güvenli olduğunu bilmek ister misiniz?

– Ruhunuzun aydınlanma yolunda yeni enerjilerle, evrenin frekans ve titreşimine uyumlanmasının nasıl hisssedildiğini anlamak ve bilmek ister misiniz?

– Geçmiş ve bu hayatınızda yaşamış olduğunuz dramlar yüzünden kendinizi kurbanlaştırdığınız ve değersizleştirdiğiniz her An’ınızı iptal etmek ister misiniz? Ve kendinizi bu zorunluluklardan serbest bırakmak ister misiniz?

– Bedeninizi, ruhunuzu onurlandırmak ve bu dünyanın realitesinde bolluk-bereket, sağlık, huzur ve coşkuyu yaratmanın nasıl hissedildiğini ve tüm bunların Yaratıcı tanımını bilmek ister misiniz?

– Tüm yaşamlarınız boyunca sizi dibe çeken, sizi aciz durumuna düşüren tüm yaşanmışlıkları, duyguları, hisleri sonlandırmak ve bu yaşamınızda kendinizi takdir edeceğiniz bir yaşamınızın olmasını, bunun mümkün ve kolay olduğu hissini bilmek, anlamak ister misiniz?

– Bugün yeniden doğuyorum ve hayatımı kendi seçimlerimle yaratıyorum. Aile ve toplum baskısından özgürleşiyor ve hayatımı kendi gerçeklerimle yaşıyorum, hissini bilmek ister misiniz?

– Geçmiş yaşamlarınızdan gelen ve şimdiki yaşamınızda sizi sınırlayan ve artık size hizmet etmeyen olumsuz inanç ve programlardan arınmak ve yepyeni, taze bir başlangıç yaparak hayatınızın mimarı olmanın ihtişamını bilme ve anlamanın nasıl bir his olduğunu bilmek ister misiniz?

EVET Dediğinizde ThetaHealing® yöntemi ile Kollektif bilincinize yüklenecektir.

* Bu çalışma Thetahealer® Funda Öztürk ve Thetahealer® Özlem Uzun tarafından yapılmaktadır.

** His yüklemeleri Thetahealing®’in sadece bir bölümüdür. Herhangi bir his değişimi hissetmediğinizde kök inancı bulmak için derin kazma çalışması yapılmalıdır.

Sevgilerimizle,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s