BİLGİ PAYLAŞILDIĞI SÜRECE ÇOĞALIR…

BİLGİ-SİTE

Sevgi de öyle… Var olan her şey gibi Sevgi de bir enerjidir. Ve her şey Yaratıcı tarafından mucizevi bir formülle düzenlenmiştir. Nefes alıp vermenin bile bir kimyasal süreci var.

C6H12O6  +  6O2     OKK.jpg 6CO2   + 6H2O + 38 ATP
  Glikoz        Oksijen             Karbon        Su           Enerji
                                             dioksit

Bizler için de aynı durum söz konusu. Aldığımız eğitim ve çalışmalarımız da belli bir düzen, enerji, sembol ve formüllerden oluşmakta. Bizler bir tohum alıyor, ekiyor, suluyor ve o küçücük tohumdan kocaman bir ağaç yetiştiriyoruz. Ve bu ağacın tohumlarını, kendi bahçesini yaratmak isteyen herkese sevgiyle ikram ediyoruz. Tıpkı bize ikram edilen tohumlar gibi.. Bu bir döngüdür. Elden ele, kalpten kalbe, ruhtan ruha aktarılan bir ışıktır bu döngü.

Koşulsuz şartsız bize güven duyulmasını ya da inanılmayı istemiyoruz kimseden. Her bilinç kendi öz-farkındalığı, inançları doğrultusunda kendi seçtiği yolda ilerler. Gelişim ve dönüşüm için ister yukarı doğru çıkar basamakları, ister aşağı doğru iner.

Dün gerçekleşen Güneş tutulması ile DÖNÜŞÜMÜN kaçınılmaz olduğunu yazmıştık. Bu dönüşümün sancılı veya kolay bir geçiş olması tamamıyla bize bağlı. Okumak, araştırmak ve spiritüel gelişim sağlamak, kişisel evrimimizin kaderini belirlemek açısından büyük önem taşıyor. Unutmayın, bu yaşamda ki son nefesimizin ne zaman sonlanacağı bizim kontrolümüzün dışında, ama son nefese kadar hayatımızı nasıl yaşayacağımız da bizim elimizde.

Elimizden geldiğince şifa ve enerji çalışmalarımıza sizleri de dahil etmek istiyoruz avucumuzdaki minik tohumlarla birlikte. Kabul edip almak, ekmek, sulamak da sizin tercihiniz, zihnin çekmecesinde unutup gitmek de, çöpe atmak da.

Dileğimiz, hep birlikte sonsuz sayıdaki tohumla sonsuz Koşulsuz Sevgi yeşertmek. Yaptığımız çalışmalarda önemle üzerinde durduğumuz bir kaç önerimiz var:

– Paylaşımları ve linkteki yazıları lütfen son noktasına kadar okuyun. (Bu çok önemli!)

– Kendinizi güvende hissetmediğiniz hiç bir etkinliğe ve çalışmaya ONAY vermeyin.

– Zihninizde konu ile ilgili soru işaretleri varsa, ilgili kişilere konuyla ilgili endişelerinizi dile getirin ve soru sorun, eğer hala şüphe duyuyorsanız ONAY vermeyin.

– Bazı çalışmalar belli saat aralığında yapılmaktadır. Reiki Enerji Aktarımı bunlardan biridir. Belirlenen zaman aralığında yapılmakta bu aktarım. Çalışma saatinden sonra verdiğiniz ONAY için maalesef geç kaldığınızda aktarıma dahil edilememiş olursunuz.

Theta‘da yapılan HİS YÜKLEMESİ için süre yoktur. ONAY verdiğiniz an verilen hisler size de tanıtılmış olur.

Enerji Çemberi Atölyesi olarak bizler, çalışmalarımıza katılan, çalışmalarına katıldığımız her bir ışığa selam olsun!

Gelişimime, dönüşümüme katkıda olan tüm ruhlara sonsuz şükranlarımla…
Funda Öztürk

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s