VAR OLAN HER ŞEYİN YARATICISI’NIN PARÇASI OLMAK…

TANRI-11

TANRI… BÖLÜM-1

Tanrı tanımlanabilir mi? O, sevgiyi temsil eden enerjidir. Bu birçok kişi için birçok şey ifade eden dev bir kelimedir. Onun ihtişamıyla baş edebilir misiniz? Müziğini duyabilir ya da renklerini görebilir misiniz? Altın rengini görebiliyor musunuz?

Çok güzel! Perdenin öbür tarafındayken, sevgili varlıklar, sizin için tüm titreşimler erişilebilirdir. Orada, sonsuz sayıda frekans deposu vardır; ses ışığa dönüşür ve birlikte varolurlar, ancak İnsan duyularınız tarafından ayırt edilemezler. Daha önce yeryüzünde hiç böyle bir şey duymadınız ya da görmediniz. Bunu nasıl tanımlayabilirim ki? Ses ve ışık birarada yüksek frekansta titreştiği zaman, birlikte bir armoni oluştururlar. Bir İnsanın isminin ışık ile tarafımızdan söylendiğini duyması ve görmesi kadar güzel bir şey yoktur, çünkü İnsanın Yuvaya geldiği nokta budur. Bunu nasıl açıklayabilirim?

Tanrı sonsuzdur. Tanrı, yaratıcıdır, evrenin kozmik zekasıdır. Tanrı, her şeyin merkezindeki sevgidir. Tanrı’nın parçaları sonsuzdur, ancak kimliği tektir. Tanrı’nın tek bir parçası kayıp olursa, varolamaz.. ve birçok parçası da burada.

Size, var olmasaydınız, Tanrı’nın da var olmayacağını söylesem bu harika bir şey olmaz mıydı? Adınızı biliyorum. Onu ışıkta söyledim, ve bu yolculuğun sonunda Yuvaya döndüğünüzde tekrar söyleyeceğim. Tanrı zekadır, Evrenin yaratıcı kaynağıdır, ve dünya yaratıldığında buradaydınız çünkü siz de benim gibi Tanrı’nın bir parçasısınız. Siz de tıpkı Kryon gibisiniz, ve siz de benim ismimi söylediniz, çünkü ben sizin kız kardeşinizim, erkek kardeşinizim. Dünya şekillenirken beraber oturduk. Bu sizin için harika bir şey değil mi? Bunu sorguluyor musunuz? Oh, geri gidin ve sezgisel olarak bunu bilincinizden atın ve gerçek olduğunu hissedeceksin, yaşlı ruh. Bu birincisi, Evrenin yaratıcı gücünün ve olan her şeyin bir parçası olduğunuz gerçeği. Bu size böyle gelmeyebilir, ancak bu insandan gerçekten gizlenmiştir.

KRYON

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s