NİYET ETTİM……..

                   ‘Niyet etmek bir güçtür ve her şey, herkes evrendeki bu görünmez güce bağlıdır.’
                                                                   Dr. Wayne W. Dyer

Merhabalar,

Uzaktan enerji ve şifa aktarım çalışmalarında bilmemiz gereken hususları yazmak istiyorum. Bu gibi çalışmalarda Niyet çok önemlidir. Siz almaya niyet etmezseniz enerji size akmayacaktır.

Ve tabii ‘Kaçırdım’, ‘Unuttum’ gibi yorumlar da alıyoruz. Enerji aktarımına kanal olan bizler, siz ‘Evet’ dediğinizde isminizi okuyarak sizi de enerjinin içine katıyoruz. Belirtilen saatten sonra yapılan ‘Evet’ler maalesef çalışma dışında kalıyor.

Peki bunun için ne yapabiliriz?

Çok basit. Şifa çalışması duyurusunu okuduğunuz an’da da niyet edebilirsiniz. Şöyle ki:
‘…..x…. saatte, ….x…. kişiler tarafından aktarılacak olan enerji ve şifayı almaya niyet ediyorum.’ (Tabii yorum bölümüne ‘Evet’ diyerek bizi de bilgilendirmeniz gerekmektedir)

Siz, şifa gün ve saatinde hazır bulunmasanız da bu enerji size akacaktır. Ancak şifa sırasında loş ve sessiz bir odada, gözleriniz kapalı olarak uzandığınızda ve meditasyon müziği eşliğinde çalışmaya katıldığınızda enerjiyi bütünüyle hissederek o an’ın keyfini çıkarırsınız. Ayrıca, nick (rumuz) kullananların isimlerini yazmaları da gerekmektedir.

NİYET ETMENİN ŞİFRELERİ

Şunu asla unutmayın! Hepimiz yaşamımızda olmasını istediğimiz, gereksinim duyduğumuz ve arzuladığımız şeyleri tezahür ettirme yetisine sahibiz. Puzzle’ın tek eksik parçası, inançlarımızdır. Ve, tezahürün gerçekleşmesi tamamen Yaradan’la bağlantıda olmamızı gerektirir.

Sadece bununla da sınırlı değildir tabi. Şayet niyet ederken o an gergin, agresif veya Yüksek Benliğimizle bağlantıda değilsek niyetlerimizin gerçekleşmesini boşuna beklemeyelim. Olumsuz duygular bilinçli olarak yaptığımız niyetlerimizi iptal eder. Tıpkı Yaradan’a dua ederken ki samimiyetimizle ve içtenliğimizle niyet edelim. Ama en önemlisi Ruh ve Kalp bütünlüğüdür. Niyetlerimizin gerçekleşeceğine tüm kalbimizle inanmadan, bunu maddi dünyada deneyimleyemeyiz! Kalbimizin yaydığı enerjinin beynimizden beş bin kat daha güçlü olduğunu unutmamalıyız.

Niyetinizi en ince ayrıntısına kadar bir kağıda yazın ve yüksek sesle okuyun. Daha sonra neyi arzuluyorsanız sanki zaten onu yaşıyormuş gibi hayal edin. Hatta işin içine sesleri, renkleri, kokuları da katın. Ve lütfen inanın! İnanın! İnanın!

Yaradan’a sonsuz şükranlarınızı sunun.

Not: Niyet bilincimizle, Olumlama bilinçaltımızla ilgilidir.

Sevgilerimle, Funda Öztürk…

NİYET ETTİM……..’ için 21 yanıt

   • enerjicemberi 7 Ağustos 2017 / 21:16

    Facebook sayfamızdan özel mesj atabilir misiniz daha ayrıntılı olarak. Hemen yapalım

    Beğen

    • Zahide 21 Ağustos 2017 / 21:53

     Allah yarve yardımcımız olsun gülçin kızımın selamete çıması için banada şifa için sevgiyle kabul ediyorum evet

     Beğen

  • enerjicemberi 28 Haziran 2017 / 18:32

   Simgem Hanım, bu yazı bilgilendirme için yayınlandı, şu an herhangi bir çalışmamız yoktur.

   Beğen

 1. Gülay Bakar 30 Haziran 2017 / 00:26

  Huzurlu geceler yüreğinize sağlık tüm toplumun ne çok ihtiyacı var bu kadim bilgilere ben 2008 de tanıştım ciddi eğitimler aldım zaman zaman zor zamanlarıma imdadıma yetişiyor lakin tam anlamıyla tam olamadım

  Beğen

  • enerjicemberi 7 Temmuz 2017 / 22:05

   Gülay Hanım, aldığınız eğitimleri sık sık uygulamak gerekiyor. Şifa çalışmaları süreklilik isteyen çalışmalardır. Hiçbirimiz tam değiliz, o yüzden lütfen devam edin uygulamalarınıza, Sevgilerimle…

   Beğen

 2. Yıldız 7 Temmuz 2017 / 22:40

  Evet. Kabul ediyorum

  Beğen

 3. Anonim 8 Temmuz 2017 / 02:02

  Evet. Tüm kalbimle tüm ihtişamıyla tüm luxyle tüm samimiyetiyle tüm dürüstlüğüyle son derece sağlıklı son derece mutlu son derece huzurla kabul ediyorum. Ve biliyorum ki tüm sevdiklerimle birlikte.

  Beğen

 4. Birgül 1 Ağustos 2017 / 00:15

  Sevgiyle kabul ediyorum…

  Beğen

  • enerjicemberi 7 Ağustos 2017 / 20:51

   Kusura bakmayın yoğunluktan hatırlayamadım. Biz size ne iiçin yükleme yapacaktık, geçmiş yorumlar tarafınızdan silinmiş göremiyorum

   Beğen

 5. safiye 14 Ağustos 2017 / 00:03

  Merhaba ben safiye ailem icin kaedeslerim icin veannem hasta iyilesmesi icin ve kardesim ayse halime abi yahya icin hayatlari hep sikintili mutsuzlar annemde sikintili onlar evlenmesi ve once saglil sonra paraya cekmesi icin enerji gonder benimde cocuklarin iyilik ve durusluk namaz kilan vedini bilen olsun beni para enerjisi istiyom evim kira esimin kotu huyu var onu birakmasi evcil olmasi tesekkur ederim

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s