HİS YÜKLEMESİ NEDİR?

HİSSS

His yüklemeleri, şifa ve enerji sisteminin en güçlü tekniklerinden biri olup, kişide çok hızlı bir değişim başlatır.

Biz, bilmediğimiz, tanımadığımız, yaşamadığımız bir duygu ya da durum hakkında herhangi bir bilgiye veya hisse sahip olamayız.

Fizik kanunlarına göre, evrende bulunan her şey kendi frekansında titreşen enerji parçacıklarından meydana gelir ki, buna düşüncelerimiz ve duygularımız da dahildir. Bu yüzden, bizler hangi frekansta titreşim yayıyorsak, bizimle aynı frekansa sahip insanlar, olaylar ve durumlar başımıza gelir. Hak etmediğimize inandığımız, düşündüğümüz şeylere asla sahip olamayız. Ve bizler, bilinçaltımızda arşivlediğimiz durum ve hisleri yaşıyoruz.

Örneğin, kimisi ne geçmiş yaşamlarında ne de ruhsal seviyede, hatta genetik yapısında zengin yaşamayı deneyimlememiş olabilir. Dolayısıyla, bu hissi bilmediği ve barındırdığı kök inançları yüzünden bu yaşamında asla zengin olamaz. Çünkü bu hissi bilmez!

***Theta Healing® HİS YÜKLEME çalışmasıyla bu hisler kişiye öğretilir. Ve bu Yaratıcı’nın aracılığı ile yapılır. (Bence en güzel ve en güvenilir yoldur bu!)
Bu enerji indirme yöntemi ile ‘EVET’ dediğinizde ya da yazdığınızda, bu hisler enerji olarak bilinçaltınıza, inanç düzeylerinize inerek sizinle titreşime yani
rezonansa girer.

Borçsuz yaşamanın nasıl bir his olduğunu bilmek ister misiniz? sorusuna ‘EVET’ dediğinizde bu his size yüklenir ve borçlu olmadan yaşamanın keyfini sürmeye başlarsınız. Çünkü artık siz bu hissi biliyorsunuzdur, Yaratıcı tarafından bu hisler size öğretilmiştir. Hisler size yüklendiğinde bu hisse uyan aynı frekanstaki koşullar hayatınıza çekilir ve siz arzu ettiğiniz hayatı yaşamaya başlarsınız.

Mesafeler önemli değildir, önemli olan ‘ONAY’ vermektir.

Ancak, his yüklemesi yapıldığı halde hâlâ hayatınızda değişiklikler olmadıysa, o zaman inaçlarınızın derinliğine inilir ve kök inanç bulunur.

Umarım bu yazı aydınlatıcı olmuştur. Sevgilerimle…

Funda Öztürk

HİS YÜKLEMESİ NEDİR?’ için 23 yanıt

 1. Hakan kadıköylü 22 Haziran 2017 / 10:12

  İnsanları yanlış yönlendirmeyin sonra intiharlar çoğalıyor.ne demek borcu yokmuş gibi veya o hali yaşamak,ne kadar sürer bu hal veya sürebilir senedin günü geldiğinde veya haciz geldiğinde veya eli sopalı adamlar kapıya dayandığında acı gerçek tokat olacak….sorunları görmezden gelmek ötelemek ilerde daha trvmatik olur

  Beğen

  • enerjicemberi 22 Haziran 2017 / 12:03

   Hakan Bey, bu çalışmamızın insanların kendilerine zarar vermeleriyle ne ilgisi var anlayamadım. İnsanları cinnet geçirtecek ne yapıyor olabiliriz? Sizden ricam Theta Healing ile ilgili bilgi edinin lütfen. O zaman nasıl çalıştığımızı anlayabilirsiniz. Bu işin eğitimini alıyoruz ve kendimizin onaylamadığı bir konuyu insanlara aktarmıyoruz. Teşekkür ederim

   Beğen

 2. Ferda 23 Haziran 2017 / 23:13

  Evet Sevgiyle kabul ediyor ve onaylıyorum. Emeğinize sağlık teşekkür ederim.

  Beğen

 3. Mustafa ÇIRAK 7 Ağustos 2017 / 21:35

  EVET

  Beğen

 4. Hatice durucan 8 Ağustos 2017 / 02:06

  Evet. Sevgiyle kabul ediyorum.

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s