MELEKLER VE ASTRAL SEYAHAT

astttt

Astral seyahat nedir?

Özvarlığınız fiziksel kılıfını terk ettiği ve duygusal düzlemlere yolculuk ettiği zaman astral seyahat edersiniz. Bu durum uyanıkken özvarlığınızı fırlattığınız takdirde gerçekleşir. Bu durumda rehberlerinizden vücudunuzu korumalarını isteyin. Uyku halinde olduğunuzda da doğal olarak bu meydana gelir. Bu durumda ise rehberleriniz otomatik olarak fiziksel formunuzu korur.

Özvarlığınız gece nereye gider?

Dilediği yere gitmekte özgürdür. Bilinciniz özvarlığınızda bulunur. Böylece odak noktanız öfke veya kaygı olursa, duygu düzlemleri de denilen astral düzlemlere gideceksiniz. Bu çok yorucu olabilir. Bu durumda yorgun olarak uyanabiilirsiniz. Uykuya dalmadan önce bir şeyler okuyarak veya meditasyon yaparak kendinizi sakinleştirmeniz önemlidir. Bu şekilde daha yüksek alemlere gidebilirsiniz. Bu durumda; melekler alemini, Aydınlanmış ustalar; yunusbalıklarını ya da yardım veya eğitim için özvarlık rehberinizi ziyeret edebilirsiniz. İyileştirici veya öğretici tapınaklara girebilirsiniz ya da kendi gezegeninizde seyahat edebilirsiniz. Uykudaki zamanınızı başkalarına doğru dürüst iş yapmalarına yardım ederek, onları iyileştirerek, teselli ederek veya bir şeyler öğreterek geçirebilirsiniz.

Uykuda iken istediğiniz yere gidebilirsiniz

Uyanıkken ve bilinciniz yerindeyken gece yapacağınız yolculuğu planlayabilirsiniz. Her sabah, gece gitmeyi istediğiniz yere karar vermeniz ve uykuda başarmayı dilediğiniz şeyi açıkça belirtmeniz yardımcı olabilir. Sonra gün boyunca bunu onaylayabilirsiniz ki bu durum, özvarlığınızın bilincine etki eder. Uykuya dalmadan önce yapmanız gereken son şey, plandığınız varış noktasına odaklanmaktır. Böylece oraya seyahat edeceksiniz. Niyetinizi açıkça belirtmezseniz veya titreşiminiz arzu etmezse istediğiniz yere gitmeniz engellenebilir. Hatta melekleriniz başka bir yere gitmenizi isteyebilir.

Uykunuzda sevdiklerinizle karşılaşabilirsiniz

Özvarlıklar karşılıklı sevgiyle bir araya getirildikleri zaman, uyku esnasında iç düzlemlerde karşılaşabilirler. Fiziksel olarak ayrı olmanıza rağmen bundan duyacağınız mutluluk uyanık olduğunuzda da devam eder. Kısacası, uykuya dalmadan önce sevdiklerinizi düşünün.

Gece yapılan yolculuklarda gelecekteki eşimle karşılaşabilir miyim?

Bu ara sıra olur. Ancak bu alnınıza yazılmışsa ve daha önce o kişiyle karşılaşmadıysanız bu buluşma gerçekleşir. Öncelikle belirli ay ve yıllarda iç düzlemlerde bağlantıya geçen özvarlıklarınız fiziksel olarak karşılaştıkları zaman, bunu önceden yaşadım duygusuna kapılırsınız veya ruhlarınızın tanıştığını hissedebilirsiniz.

Uykudayken ölmüş annemi ziyaret edebilir miyim? Kısa bir hastalık sürecinin ardından öldü ve onu çok özledim…

Eğer bu en yüksek iyiliğe hizmet edecekse, onu ziyaret etmeyi isteyebilirsiniz. Fakat unutmayın, sevdiğiniz öbür tarafta bir hastanede iyileştiriliyor olabilir. Hatta ziyaretçi kabul etmiyor olabilir. Ya da dünyadaki kişilerle bağlantı kuramayacağı bir düzleme geçmiş olabilir. Hatta başka bir planın parçası bile olabilir. Büyük bir olasılıkla özvarlığın ebeveynini ziyaret edecek ve uyandığınızda detaylarını hatırlamazsanız da karşılaşmanızın yol açacağı avuntu ve sevgi size güç verecektir. Bu ona da yardım edecektir.

Çok derin uyuyanlar ve uykusu çok hafif olanlar…

Eğer derin uykuya dalıyorsanız, özvarlığınız uyku süresince uzaklara seyahat ediyor olabilir. Ruhu canlandırma ve öğrenme amaçlı olarak bu evrende olmayan asıl gezegenine geri dönüyor olabilir. Bu tür seyahat çok yorucudur. Hafif uykuda ise, daha az seyahat edilir.

Meditasyon esnasında astral seyahate çıkmak güvenli midir?

Doğal bir biçimde uykuya daldığınızda rehberleriniz fiziksel vücudunuzu korur. Böylece diğer varlıklar kılıfınıza girmez. Fakat koruma alanı olmaksızın astral yolculuğa çıkarsanız bir sorunla karşılaşırsınız. Medyumlar vücutlarını bir daire içerisinde oturarak terk ederler. Astral seyahate çıkan biriyle asla temas etmemelisiniz yoksa şoka girerler ve hasta olurlar. Gümüş bağları onları doğru yere getirse de nadiren de olsa vücutları bıraktıkları yerde olmadığı takdirde ruhları onları bulmakta güçlük çekebilir.

Bilinçli olarak yapılmasa da vücut dışına çıkarak herhangi bir yere yolculuk etmek mümkün mü?

Güçlü ve duygusal olarak bi yere veya bir kişiye bağlıysan, niyetiniz olmasa bile vücudun dışına çıkıp yolculuk edebilirsiniz. Diğer kişi sizi hissedebilir hatta görebilir.

Astral yolculuğun amacı…

Bazı insanlar kayıp eşya veya insanların yerini saptamak amacıyla bu yolculuğa başvurur. Çoğunlukla da sevilen kişi ve yerlerle bağlantı kurmak için bu yolculuğa çıkılır.

Asral seyahat için gereken nitelikler…

Zihninizi odaklamalı ve konsantre olmalısınız. Böylece gitmek istediğiniz yere doğru özvarlığınızı yönlendirebilirsiniz. Size kızgın olan biri astral düzeyde özvarlığınıza saldırabilir. Çünkü astral, bir çeşit duygu düzlemidir. Girmek için oldukça kasvetli bir yerdir ve burada her zaman koruma pelerininizi giymelisiniz. Sizi kıskanan biri özvarlığınıza saldırırsa bitkin ve yorgun olarak uyanabilirsiniz. Hatta vücudunuzda sıyrıklar olabilir veya bıçaklandığınız yerde keskin bir ağrı duyabilirsiniz.

DIANA COOPER

Kim istemez ki uzaktaki bir sevdiğini görmek hatta onunla paralel düzlemde kucaklaşmak. Hatta aşık olduğunuz kişiyi çaktırmadan teftiş etmek… Dünyanın öbür ucuna gitmek, ölmüş kişilerle bağlantıya geçmek. Astral seyahatin ne olduğunu bilmeyen bir dostum rüyasında Ganj Nehri’nde yıkandığını görmüştü. Arındığını ve ruhsal huzur bulduğunu söylemişti.

Astral seyahat konusunda uzman değilseniz sakın denemeye kalkmayın. Önce profesyonel kişilerden eğitim almalısınız. Hafife alınacak bir konu değildir. Onarılmaz rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bu seyahat esnasında farklı boyutlardaki varlıklarla karşılaşabilirsiniz. Astral yolculuk tekniklerini öğreniniz. Ve bir kişiyi ziyarete gidecekseniz o kişinin Yüksek Benliği’nden izin almalısınız.

Sevgilerimle

Funda Öztürk

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s