ŞİFACI OLMAK YA DA OLMAMAK!

tttt

Hastalara şifa verin! Sizin bu işlemi yadsımamanız gerekiyor ve o yıllardır kullanımınıza hazır bir yetenektir. Birçoğunuz şimdi bunu yapıyorsunuz, ama hiç biriniz diğer dini liderlerin yarattıkları sonuçları oluşturan sevgi Tanrı-Kaynağını talep etmiyorsunuz. Gücü gösterin! O herkes içindir. Organlarını dengeleyerek hastaları iyileştirin. Eğer uygunsa, sevgi Tanrı-Kaynağı karşılık verecektir.

En iyi yöntem teke-tek yapılan şifa yöntemidir. Sizin ruhsal varlığınız diğer varlıkla direkt olarak spiritüel düzeyde iletişim kurmalıdır. Bu durumda, açık ve dengeli olan varlık, fiziksel olarak dengesiz olan varlıktan, onun karmayı aşması ve mevcut ‘eylem penceresi’ni kullanması konusunda mantıklı bir izin talep edecektir. Eğer uygunsa, dengesiz varlık fiziksel dengeye kavuşacak ve iyileşecektir. Bu, bu kadar basittir! Her şeyin yerli yerinde olduğunu daima hatırlatın.

Bazıları size şifa bulmak üzere geleceklerdir, çünkü gerçekten bunun vakti gelmiştir. Onlar şifa bulma planıyla oraya gelmişlerdir. Gücünüzü kullanıp onların amaçlarını gerçekleştirmek sizin sorumluluğunuzdur. Bu tümüyle karşılıklı bir ilişkidir. Bazıları da şifa bulmaya hazır olmadıkları halde size geleceklerdir. Onların bu konuda daha yapmaları gereken iş vardır ve bu hasta kalmayı da içerebilir. Bunu bilmek size düşmez. Sadece şifa işleminin sorumluluğunu üstlenin. Şifanın başarısız bir sonuç vermesinin sorumluluğunu üstlenmeyin. Bu size değil, Tanrı’ya ait bir iştir. Talep ettiğiniz şifayı sınırlamayın. Sevgi kaynağının hiçbir sınırı yoktur.

Daha önce hiçbir maddenin bulunmadığı yerde madde yaratmak… Biyolojik yolları yeniden bağlantılandırmak ya da sistemi sadece daha iyi bir sağlık yönünde dengelemek mümkündür. Sizin ‘mucizeleriniz’ sevgi Tanrı-Kaynağı’nın mantıklı uygulamalarııdır. Onlar uygun ve bilimseldir. Sizin bugün sihir olarak gördüğünüz şeyler yarının olağan, sıradan olayları olacaktır. Bu gücü kullanın!

Armağanı deneyimleyin…

Kişisel bir düzeyde, Sevgi kaynağını dilediğiniz anda ‘hissetmeyi’ ya da deneyimlemeyi öğrenin. Bu, sizin yeni hakkınızdır. O, sizin gelecek olayların içinden geçmeniz için ihtiyaç duyacağınız huzuru yaratacaktır. Sabah uyandığınız andan itibaren gece yatana dek buna her zaman sahip olabilirsiniz. Bunun sizin için ne anlam ifade edebileceğini hayal edin! Bunu deneyimlemek için ne kadar zaman harcarsanız, sizin bu bilginin berrak bir kanalı olmanız, öğretmeniz, dua etmeniz ve şifa vermeniz o kadar kolaylaşır.

Sevgi sözcüğünüz şimdi, ‘hissetme’ bağlamında uygundur. Tanrı’nın sevgisi, insanlar için yeni bir his değildir. O, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan sevgi dolu bir ana-babanın duygusudur. O, sizi koşulsuz olarak seven bir arkadaşın ya da eşin duygusudur. O, öze sahiptir ve yoğundur. O, Tanrı’nın sevgi dolu kollarıdır. O, bazıları tarafından gerçekten görülebilir. O, tek bir kaynağa sahiptir ve evrende eşsizdir. O, hepimize aittir ve o bizim kişisel kaynağımız ve aynı zamanda armağanımızdır.

O’nu deneyimlediğiniz zaman, siz sadece evrenin sunduğu huzurun rahatlığını ve sıcaklığını değil, evrenin kolektif varlıklarının sevgi ve hayranlığını da hissediyor olursunuz, sizin kim olduğunuzu bilen ve bu mesajı okuma sebatını gösterdiğiniz ve onun içeriğini ciddiye aldığınız için sizi kutlayan tüm varlıkların…

BEN Kryon’um.

ŞİFACI OLMAK YA DA OLMAMAK!’ için 8 yanıt

 1. zehra nasibe yilmaz 15 Mart 2017 / 11:26

  Merhaba. Yazınızı dikkatle okudum..içimdeki bir ses bana uzun zamandır sen şifacısîn diyor..çùnkù bir yerim az aģarsın Rabbimden şifa isteynice hemen iyleştigimi gòrùyorum..ve bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum..yazımında dikkatimi çekti..sizinle paylaşmak istedim..gòrùşmek dileģi ile saygılar..

  Liked by 1 kişi

  • enerjicemberi 15 Mart 2017 / 13:08

   Aslında şifa gücü hepimizde var. Ama çoğumuz bunun farkında bile değiliz. Siz bedeninizi dinliyor ve niyet gücüyle bize verilen bu armağanı hayata geçirebiliyorsunuz. Farkındalığınız son derece gelişmiş. Ne mutlu size… Sevgilerimle, Funda Öztürk

   Beğen

 2. Harunhasanoglu 16 Mart 2017 / 02:05

  Merhaba, bundan on yıl kadar önce babam bel fıtığı sebebiyle bacağı çok şiddetli ağrıyor, bazen dayanamayıp ağlıyordu.
  Bu durum beni hayli üzüyordu. Birgül nasıl oldu bilmiyorum, babamın bacağını ovarak dua ettim ve acısını kendi vücuduma çektim.
  Babam kisa bi süre sonra ağrılarından kurtuldu fakat benim bacağım ağrımaya başladı. Herhalde iki yıl kadar bu ağrılar devam etti .
  Bu drumun farkına vardığım için biraz korktum ve bidaha ciddi rahatsız lık larda kimseye yardımcı olmadım.
  Korkum sifaci olurken mevcut rahatsızlık benim vücudumda kalması ve benim bu durumdan uzun süre kurtulamama m
  Acaba bu konuda kendimi geliştirebilir miyim.

  Beğen

  • enerjicemberi 16 Mart 2017 / 12:29

   Merhabalar… Sizi anlıyorum. Elbette kendinizi geliştirebilir ve şifa öncesi kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Bunun pek çok yöntemi var.
   1- Şifa verirken nasıl ki babanızın ağrılarının dinmesi için dua ediyorsanız, önce Yaradan’a sizi koruma altına alması için dua edin. ‘Allah’ım lütfen beni negatif enerjilerden koru vb.
   2- Şifa vermeden önce Başmelek Mikail’den yardım isteyebilirsiniz. (Yaradan melekleri bizlere yardım etmeleri için gönderdi bunu unutmayın) ‘Sevgili Başmelek Mikail lütfen beni o koyu mavi ışığınla koruma altına al, teşekkür ederim.’ Ve bedeninizin koyu mavi ışıkla çevrelendiğini gözünüzde canlandırın.
   3- Reiki eğitimi alabilir, güç ve koruma sembolü ile kendinizi koruma altına alabilirsiniz.
   4- Şifa sonrası mutlaka şifa verdiğiniz kişi ile enerjetik bağlarınızı kesin. Bu konu çok önemlidir. Bunun için yine Başmelek Mikail’den yardım isteyebilirsiniz. ‘Sevgili Başmelek Mikail, lütfen X kişi ile aramızdaki bağları kes’ diyerek elinizi başınızdan kök çakranıza hızla indirerek bağları kesin. Bunun için Başmelek Mikail’in kılıcı ile bu bağları kestiğini hayal edin. Kesilen bağları yanan mor alevin içine attığınızı ve onların yandığını da gözünüzde canlandırın.
   Ve tekrar Mikail’den koruma isteyin.
   5- Şifa sonunda ellerinizi bir süre hızla birbirine sürtün, ovalayın ve mutlaka ve mutlaka! ellerinizi tuzlu suyla yıkayın.
   6- Auranızı temizleyin. Unutmayın kirli negatif enerjilerden eterik bedenimiz olan auradan geçerek fiziksel bedenimize ulaşırlar. Aura fiziksel bedenimizi çevreler. Ellerinizle bedeninizden 5-10 cm. uzaklıktan sanki üstünüz toz olmuş da temizliyormuşsunuz gibi süpürün. Ve sanki içi su dolu bir kova varmış gibi hayal edip elinizi bu kovaya doğru çırpın. Bütün kirli enerjileri kovaya doldurun. Bu çalışmayı mümkünse her akşam yapın. (Şifa verseniz de vermeseniz de. Günde onlarca insanın kirli aurası bizim auramızla içiçe geçiyor nerdeyse)
   7- Çakra dengeleme çalışmasını mutlaka yapın. http://bit.ly/2ndcJDf (Çakra dengeleme) Buradan resimli anlatımla rahatlıkla yapabilirsiniz. Sadece 15 dakikanızı alacaktır.
   8- İçinizdeki gücün farkındasınız lütfen bunu bloke etmeyin. Kendinizi şifaya kapatmayın. Yazılı hali uzun gelebilir ama hepsi çok kısa sürede yapılmaktadır. Düşünceler de enerji olduğuna göre ve düşüncelerimizle bile yaratabildiğimize göre imajinasyon çalışmalarını göz ardı etmeyelim.
   9- Sizin durumunuzdaki kişiler ve şifacılar empatiktirler. Başkalarının duygu ve düşüncelerini hooop kendilerine kolayca çekerler. Hastalık da dahil olmak üzere kimseye empati yaparak hastalık enerjisini kendinize çekmeyin.

   Umarım yardımcı olabilmişimdir. Bol şifalı an’lar diliyorum. Sevgiler

   Beğen

 3. Anonim 25 Mart 2017 / 16:23

  Huzurlu olmak için çakar dengeleme ‘yi resimli .Atarsanız muminin olurumRANA HANIM.

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s