BOLLUK MELEKLERİ

bollukkk

‘Sevgili Tanrım ve Melekler, benim (durumunuzu anlatın) yardıma ihtiyacım var. Bu konuda hissettiklerim (duygularınızı içtenlikle paylaşın) bunlar… Lütfen bana ve ilgili herkese yardım edin. Teşekkür ederim, amin.’

Tanrı zaten neye ihtiyacınız olduğunu, ne hissettiğinizi ve ne konuda yardım istediğinizi biliyor. Dua etmenizin asıl yararı duygularınızı serbest bırakmak ve rahatlamaktır. Duygularınızı dile getirdiğinizde, üzüntünüzün nedenlerini daha iyi anlayabilir ve sıkıntınıza son verebilecek çözümler yakalayabileceksiniz.

Dua etmenizin bir başka nedeni de, Özgür İrade Yasası‘dır. Çünkü bu yasaya göre yardım alabilmek için önce istemeniz gerekiyor. Bu yasa, her şeyi çalıştıran Evrensel yasalardan biridir. Yaptığımız seçimlerle öğrenip gelişebilmemiz için bizlere özgür irade verilmiştir. Dualarınızın nasıl cevaplanacağı ile ilgili endişelenmek, bolluğun önündeki en büyük blokajdır. Başlıca endişe kaynağı egomuzdur. Egolu zihin, bolluk akışının bize nasıl açılacağını her ayrıntısıyla bilmek ister. Ruhsal gerçeklikte ego yoktur, endişe yoktur, kontrol takıntıları da yoktur.

‘Tanrım, benim ve ailemin tüm ihtiyaçlarını sevgiyle karşıladığın için, sana şükrediyorum…’

– İlahi Kaynak’tan yardım istemenin yanı sıra, çevrenizdeki insanlardan da yardım istemelisiniz. Eğer yardım istemeye ve almaya alışık değilseniz, bolluk akışınızı bloke ediyorsunuz demektir. Alma-Verme dengesini unutmayın.

– Bolluğu bloke eden inanışlardan biri de, her şeyin sınırı olduğuna inanmaktır. Daha fazlasını hak etmediğinize inanırsanız, daha fazlasını alamazsınız.

– Para ne iyidir, ne de kötü. Para, insanların değer ve anlam yükledikleri tarafsız bir nesnedir. Paranın asıl değeri, sizin zamanınızdır. Kazandığınız para için ne kadar zaman harcıyorsunuz? Kendinize verdiğiniz değer, kazandığınız paraya değer biçmenize yardımcı olur.

– Hak etmeme duygunuz geçmiş yaşamlarınızdan da kaynaklanıyor olabilir. Geçmişte ettiğiniz yeminleri ve inançları bırakmak için sakin bir köşeye çekilin ve şunları söyleyin. ‘Sevgili Tanrım, Yüksek Benliğim, Başmelek Mikail ve Başmelek Raziel, başka yaşamlarımda etmiş olabileceğim, kendime zarar veren tüm yeminleri serbest bırakmaya hazırım. Lütfen beni tüm fakirlik, kendini inkar etme, kendini tahrip etme gibi yeminlerden kopar, çöz ve arındır. Bu yeminlerin tüm etkilerinin, şimdi ve daima, zamanın her yönünde ve ilgili tüm kişiler için, iptal edilmesini talep ediyorum. Amin.’ Karmik çözülme gerçekleşirken, titreme ve ürpermeler hissedebilirsiniz. Bunun nedeni DNA’nızdır. Çünkü sizi engelleyen ve sınırlayan zincirlerden kurtulmanız için eski, saklı enerjileri dışarı atmaktadır.

– Neyi kovalarsanız o, sizden kaçacaktır! Hiçbir şey kovalanmayı sevmez, çünkü ortaya ürkütücü bir enerji ortaya çıkar. Paranın peşinden koşmanız aslında sizin içten içe bunları elde edemeyeceğinizden korktuğunuzu gösterir. Bir şeylerin peşine düşmek zorlama enerjisidir ve evren zorlamaya karşı direnç gösterir. Paranın peşinden koşmayın.

– Yüksek Enerji=Hızlı Tezahür Ettirme! Eğer acil olarak paraya ihtiyacınız varsa, enerji düzeyinizi yükselterek tezahür sürecini hızlandırabilirsiniz. Frekansınız yükseldikçe düşüncelerinizin maddeleşmesi de hızlanır. Oturduğunuz yerde olumlu düşünceler üretmek yeterli değildir. Elbette bu olumlu düşünceler pek çok eşsiz fırsatları ayağınıza getirecektir. Ancak bu harika fırsatların kapısından girerek yürümek size düşmektedir.

– Başarıyı gözünüzde canlandırın! En basit haliyle zihninizde en ince ayrıntılarıyla belirli bir resim oluşturmaktır. Sık sık tezahür ettirin. Detaylar konusunda ne kadar ustalaşırsanız, bu teknik sizin için o kadar kolay hale gelir. Canlandırmaları yaparken algılarınızı devreye sokun. Kendinizi bolluk içinde canlandırırken bunu bedeninizde de hissedin. Tamamen güvende olduğunuzu hissettiğinizi düşünün.

Bolluk Melekleri olumlamalara bayılırlar. Onlar her zaman ve özellikle de olumlamalarımızı söylerken, sevgi ve iyilik dolu sözcükler kullanmamızı isterler. Tüm melekler gibi, Bolluk Melekleri de habercilerdir. Bizim dileklerimizi duyarlar ve gerçekleşebilmeleri için Yaratıcıya iletirler. Melekler olumlu onaylamaları büyük bir coşku ve hızla yerine ulaştırırlar. ‘Tarif edilen her şeyi ve daha fazlasını başarmak için yeterliyim ve bunu hak ediyorum.’ Bu cümleyi düzenli olarak tekrarlayın ve sonuçları ne kadar hızlı aldığınızı gözlemleyin.

İyimser olun! Peki, olumsuzluklarla dolu bir dünyada nasıl iyimser kalabiliriz? Kolaydır: Birinci adım, dünyayı olumsuz olarak değerlendirmemektir. Elbette birçok sorun vardır, ancak bu sorunların hiçbiri çözümsüz değildir. Sorunların çoğu insanlardan kaynaklanmaktadır ve yine insanlar tarafından çözülebilir. İkinci adım, etrafınızdaki tüm güzelliklerin, iyiliklerin ve lütufların farkına varmaktır. Etrafınızdaki iyiliğin ve güzelliğin farkına varıp bir ‘şükran günlüğü’ defteri edinip notlarınızı alabilirsiniz.

– Motivasyonunuzu koruyun! Motivasyonunuzu kaybetmeniz, tezahür çalışmalarınız için tehlike teşkil eder. Bunun için ‘Dilek panosu’ yapabilirsiniz. Olumlu kelimeler ve bolluk ile ilgili resimler içeren bu pano motivasyonunuzu artıracaktır.

– Arzunuza odaklanmakta sıkıntı yaşıyorsanız, mumlar, kristaller ve meditasyon ile çalışın. Örneğin, bir mum alın, yakın ve alevine odaklanarak arzunuzu tezahür ettirin.

Bolluk Melekleri, sizin yardım taleplerinizi dört gözle bekliyorlar ve sizin bunu bilmenizi istiyorlar.

Doreen-Grant Virtue

Allah’ın bizlere yardım ve elçilik etmeleri için gönderdiği melekleri duymak ve hissetmek harika! Ben, her daim onlardan yardım talep ediyorum, hatta bazen arkadaşlık etmelerini rica ediyorum. Sevgili Meleklerim, sizi yaratan Yaradan’a ve sizlere sonsuz şükranlarımı sunuyorum…

Funda Öztürk

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s