ELMAS KALP SAVAŞÇISININ YOLU

13-basamak

ELMAS YILDIZ ATEŞİ VE 13 OLUMLAMA

Bu enerjiyle hayatımıza nasıl devam edeceğiz? Eskisi gibi yaşayamayız, çünkü yeni bir enerji alanına girdik. Başmelek Mikail, hayatımızda kullanabileceğimiz 13 tane olumlama verdi. Buna verdiği isim:Elmas Kalp Savaşçısının Yolu‘. Elmas Ateşi ile bütünleştiğinizde ve onu kucakladığınızda daha güçlü ve daha yaratıcı olabileceksiniz. Bu 13 olumlama ile kendi merkezinizde ve kalbinizde huzurlu bir şekilde kalabileceksiniz.

1- Ben, korkusuz, sevgi dolu ve nazik olacağım… Korkularınız varsa bu konuyla ilgili çalışmalar yapmalısınız. Çünkü bu dönem korkularınızla yüzleşme zamanı. Ta ki ben korkusuzum diyene kadar çalışın. Korkusuzlukla daha güçlü ve daha sevgi dolu olacaksınız. Bununla bilinçli bir şekilde çalışmak önemli çünkü, bazı korkuları dışarıdan da toplayabiliyorsunuz. Başmelek Mikail diyor ki; ‘Başka insanların da korkularını üzerinize toplarsınız ve bunu farkettiğinizde onu sadece bırakın. Ve bu öfke ve zıtlıklar için de geçerli. O seviyeye geldiğinizde kalbiniz elmas gibi saf ve temiz olacak. Çünkü artık korku yok olmuştur.

2- Ben, dengeli ve şefkatli olacağım. Ve inandığım şey yönünde bir duruş sergileyeceğim ve bu duruş şiddet içermeyecekHer ne yapıyorsanız yaptıklarınız şiddet ve agresiflik içermemeli. Ve dikkatli olmalısınız. Şunu farkedin: Bu kızgınlık ve öfke bana ait değil, ona ait. Bazı insanlar, kendi öfkelerini size yansıtmakta çok iyiler. Onun öfkesini sizin dışa vurmanıza gerek yok. Ancak dengede ve şefkatli olursanız, dışarıdaki öfkeyi içinize almaz ve karşıtlık enerjisi yaratmazsınız.

3- Ben, yeryüzünü ve elemental varlıkları koruyacağım… Bizler yeryüzüyle, dünya ile yeniden bağlantıya geçerek onları koruyabiliriz. Bunu evde meditasyonlar aracılığıyla ve diğer yöntemlerle de yapabilirsiniz ancak en iyi yolu, spiritüel çalışmalardır. Şu an Amerika’da çok fazla şey oluyor, insanlar oranın yerel insanlarıyla birleşip oradaki su kaynaklarını korumak için beraber hareket ediyorlar. Ve bu aslında bir tohum hareketiyle biz okyanusları ve yeryüzünü birlikte koruyacağız diyorlar. Gezi Park’ında olanları hatırladığım zaman ben, bu bilinçle Türkiye’de bir tohumlama hareketi olduğunu düşünüyorum. Başmelek Mikail diyor ki; ‘Kendi yuvanızı ve kendi kaynaklarınızı koruma ihtiyacı yeni enerjinin bir getirisi. Türkiye bir tohumlama alanı, çünkü bence bu bilinçlilik ilk defa İstanbul’da meydana geldi.

4- Ben, hiçbir zaman kurban olmayacağım. Ben, güçümü hissediyorum ve bu gücümün farkındayım… Bu çok önemli. Kendiniz için üzülemezsiniz, başkalarını suçlayamazsınız, kendi hayatınızın sorumluluğunu alıp bir değişim yaratabileceğinizi ve seçeneklerinizin olduğunu bilmeniz lazım. Kendinizi kurban gibi hissettiğiniz zaman, güçlü olduğunuzu hatırlayın, yüksek benliğinizin ve meleklerinizin desteğiyle her şeyi yapabileceğinizi unutmayın. Burası eski enerji sistemine ait kişilerle yeni enerjiye ait kişileri ayırt edebileceğiniz bir nokta. Bu yeni enerji alanında yaşayan bizler kurban değiliz, kendi gücümüzün farkındayız.

5- Ben, güçsüz ve kırılgan olanları koruyacağım… Bu daha bilinçli olmak ve çevrenizdeki ihtiyaç sahiplerini görmekle ilgilidir. Dışarı çıkıp etrafta aramayın, çevrenizdeki kişileri görün ve onlara yardım edin. Yeni dünyada biz ‘BİR’iz. Başkalarına destek vermek aslında kendimize de destek vermek anlamına gelir. Ve bu aynı zamanda kendi sorumluluğunuzu kabul etmek anlamına gelir. Siz daha güçlü bir pozisyondaysanız o pozisyonda olmayanlara yardım etme zorunluluğunuz var.

6- Ben, çocukları ve hayvanları koruyacağım, çünkü ben, herkes için bir anne ve babayım… Yeni gerçeklikte, her birimiz çocukları ve hayvanları koruyacak birer yetişkiniz. Ve bizler kendi topluluğumuzda farklılıklar yaratmalıyız.

7- Ben, yeni dünyaya dair yapıları destekliyor olacağım… Yaşlıların topluluğunu ya da dünyayı korumaya çalışanların yaptıklarını ya da çocukların topluluğunu desteklemeliyiz. Siz, zaten bu yeni dünyaya dair yapıların içinde olduğunuzda devlet yönetimine seçilmiş kişilerin bir önemi olmayacak. Çünkü spiritüel olarak daha yüksek bir otoriteye karşı sorumluluğunuz var. Başmelek Mikail diyor ki; ‘Gelecekle ilgili değişimin önemli odakları devletler değil, topluluklar olacak. Bu toplulukların içinde yaşlı topluluklar, yeryüzünü koruyanların topluluğu ve çocukların olduğu topluluklar var.‘ Aslında bugün odak noktamız daha farklı olacak. Çünkü daha yüksek seviyelerde çalışıyor olacağız.

8- Ben, her zaman, galaktik mirasımı, yıldız ve melek ailelerimi hatırlayacağım ve onurlandıracağım… Bizler galaktik varlıklarız. Bunu hatırlamak çok önemli. Galaktik varlık nedir? Şu anda elmas ışığı ile bedenimizi dönüştürüyoruz. Ancak bu bedende de bizim bir galaktik çakramız var. Aynı anda farklı yerlerde olabiliyoruz. Bu da kuantum mekaniğinin bir parçasıdır. Başmelek Mikail’le de bu şekilde bağlantı kurabiliyoruz. O da daha aşağılara gelebiliyor, biz de daha yüksek boyutlara doğru çıkabiliyoruz. Yani bu bedende mümkün olana dair algılarımızı değiştiriyoruz şu an.

9- Ben, her zaman içimdeki ilahi ışığı, aklı ve yaratıcılığımı hem sergileyeceğim hem de onurlandıracağım… İlahi ışık aşağıya doğru geliyor ve biz yaratıcılığı onunla birlikte sağlayacağız. Her gün yaratıcı bir şey yapmanın büyük önemi var. İster resim yapın, ister müzik, ister yemek, her gün mutlaka küçük küçük yaratacak bir şeyler bulun.

10- Ben, seçimlerimin ve sonuçlarından haberdar, bunların farkındalığıyla aydınlanmış bir hayat yaşayacağım…

11- Ben, hayatımı İlahi Sevgi ve Elmas Yıldız Ateşi Spiralleri üzerine inşa ederek sürdüreceğim… Her biriniz hayatınızın yaratıcılarısınız. Eski enerji düzeyinde daha lineer bir zaman akışını görebiliyorduk, A noktasından B noktasına gitmek gibi. Fakat yeni enerji düzeyinde spirallerden konuşuyoruz. Yani bu an’da kalmakla ve İlahi akışın içerisinde olmakla alakalı.

12- Beni yaratan ve benim içimden akan yaratıcı gücü onurlandıracağım…

13- Ben, bu dünyanın ışığıyım…

Bu 13 basamaktan geçtiğinizde anlayacaksınız ki, siz bu dünyanın ışığısınız. Bu 13 basamak, sevgiyi ve şükran duygusunu ifade ediyor. Ve bunlar evrendeki en güçlü enerjilerdir.

Celia Fenn

Her gün bu 13 basamaklı olumlamayı yaparak Yeni Dünya enerjisine katkıda bulunmak ve büyük dönüşüme ulaşmamız dileğimle…

Funda Öztürk

ELMAS KALP SAVAŞÇISININ YOLU” için bir yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s