CELIA FENN VE 13’LÜ ÇAKRA SİSTEMİ

13-cakra

Celia Fenn, Başmelek Mikail ile birlikte yaptığı Elmas Yıldız Ateşi Enerjisi aktivasyonundan önce bizlere 13’lü çakra sisteminden bahsetti. Çünkü bu sistem bizler için hayati bir önem taşıyor. Kendimizle ve gezegenimizle dengede kalmamızı sağlıyor. Şimdi Celia Fenn’i dinliyoruz:

Elmas Yıldız Ateşi enerjisiyle başlayan dönüşümle beraber 7 çakra da 13 çakraya çıktı. Renklerin parlak olduğunu göreceksiniz, çünkü o parlaklığı fark ettim.

Ve bu çakra sistemi nasıl çalışıyor?

Merkezde kalp var. Bu nedenle kalbiniz açık ve saf olmak zorunda, çünkü o, şu an ki varlığımızın merkezinde yer alıyor. Kalbimiz spiritüel boyutu ve aşağıdaki dünyanın fiziksel boyutunu dengeliyor. Yani üç tane kalp var. 1- Yukarıdaki kozmik Kalp. 2- Aşağıdaki dünyaya ait kalp. 3- Ve bizim kalbimiz. Kalp çakramızın altında Solar Pleksus çakrası ve onun altında Sakral çakra ve onun altında da Kök çakrası var. Ayaklarımızın altında ise Dünya Yıldızı Çakrası bulunmaktadır. Bu çakra açık olduğu zaman dünyanın kalbine gidip dünya ile bağlantı kurabilirsiniz. Dünya kalbi ile bağlantıya geçtiğimiz zaman bu Zümrüt Ateşi yukarı doğru kalbimize gelecek. Kalbimizin üzerinde Boğaz çakrası, Üçüncü Göz çakrası ve Taç çakra bulunmaktadır.

Taç çakranın üzerinde bulunan Ruh Yıldızı çakrası, ruhunuzun bedeninizle buluştuğu yerdir. Bu çakrayla çalıştığınız zaman yukarıdan aşağıya doğru ruhunuz kalbinizle bağlantı kurar ve siz bunu hissedersiniz. Bu, ruhun bilincine girilen yerdir.

Ve Solar çakra (Güneş çakrası), bunun yeri güneşle bedenimize doğru gelen altın ışığın kaynağıdır. Hıristiyan kültüründe buna ‘Mesih Bilinci’ denir ve çok güzel bir enerjidir.

Ve Galaktik çakra, solar çakranın üzerindedir. Bu çakra, galaksinin merkezinde yer alır.

Ve en yukarıda Kozmik Kalp’e gidiyorsunuz. Her şeyin İlahi özünün bulunduğu yerdir. Yani burası sizin eviniz.

Bu sistem nası çalışıyor?

Yuvadan aşağıya doğru akan ve aşağıdan yukarı doğru bir enerji akışı var, her iki yönden gelen enerji, kalp merkezinde birleşiyor. Siz; aşağıda dünyasınız, kalp merkezinde kendinizsiniz ve kozmik kalpte İlahi enerjisiniz.

Enkarnasyon sırasında dünyayla İlahi öz (İlahi kalp) arasında sürekli bir gidiş geliş gerçekleşiyor. Ve yeni realitede yukarı doğru gitmeyi seçmeyebilirsiniz. Aşağıda kalmayı seçebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış. Full bilinçli hale geldiğinizde bu dengeyi kurabileceksiniz. Çünkü siz İlahi’siniz. Başmelek Mikail diyor ki, İsterseniz bu dünyada 500 yıl kalabilirsiniz. Yani dünyada ne kadar kalmak isterseniz bu, yeni realitede size kalmış, sizin seçiminiz.

Ancak, bu 13 çakra arasındaki yolculuğa yeni başlıyoruz. Ve bizler, dengede olduğumuzda istediğimizde aşağı çakrada ya da yukarıda Kozmik kalbe doğru çıkışlar yapabileceğiz. Elmas Ateşi, galaktik çakradan omurganızdan aşağı doğru geliyor. Bu gücü hissedebilirsiniz. Omurganız bu yüzden bu kadar önemli. Başmelek Mikail diyor ki, bu çakra sisteminin neye benzediğini unutmayın, çünkü bu sizsiniz. Ve sizin bilinciniz 13 çakralı sistemin herhangi bir yerine doğru hareket edebilir.

Çok hızlı bir şekilde kendinizi topraklamak istiyorsanız, kalbinize gidin ve sonra da Dünya Yıldızı çakrasına gidin. Bu, sizin dünya ile kişisel bağlantı kurduğunuz andır. Bu bağlantıyı kurduğunuzda gerçekten 5. boyutta oluruz. Çünkü, biz de dünyanın bir parçası oluruz. Dünyaya yaptığımız her katkıyı aslında kendimize yapıyoruz. O yüzden bu çakraları temizlemek zorundayız, çünkü biz bu çakraları bloke ettik, dünyayı kirlettik ve savaşlar yaptık.

                                                                                                                                                          Celia Fenn

Celia Fenn’e ve Sevgili Başmelek Mikail’e sonsuz teşekkürlerimle…..

Funda Öztürk

CELIA FENN VE 13’LÜ ÇAKRA SİSTEMİ” için bir yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s