ELMAS YILDIZ ATEŞİ-SON DÖNÜŞÜM…

galaktikcocuk

İNSANLIĞI GALAKTİK ÇOCUKLAR KUTARACAK !

Enerji işleriyle uğraşanlar bilir, 2001 yılında da enerji değişimi olmuştu. Ve bunun ismi İndigo ve Kristal Dönüşme idi. Bu kendi titreşimimizi önce İndigo’ya sonra Kristal’e yükselttiğimiz zamandı. Şimdi Elmas Zümrüt Geçişi’ni yaşıyoruz ve kendi titreşimimizi dünyanın bu yeni seviyesine ayarlıyoruz.

Başmelek Mikail diyor ki; ‘Büyük ihtimalle gerçekleştireceğimiz son geçiş, son dönüşüm. Bütün bu değişimlerden dolayı kendinizi yorgun hissediyorsanız bu son olacak.

1940’lardan itibaren dünyada neler olup bittiği ile igili genel bir bilgi vereceğim. Çünkü bu odada her jenerasyondan insan bulunuyor. 1940 ve 1950’lerde doğanlarınız; siz öncülerdiniz, siz değişimin tohumuyla gelenlerdiniz. Ve yeni spiritüellikte ve Yeni Dünya’daki oluşumdaki öncüler bu jenerasyondan geliyorlar. 1960’larda bu jenerasyon yüksek frekanstaki sevgiyi taşıdı ve toprağa demirledi.

1970’lerde İndigo insanları gelmeye başladı. 1970’ler ve 90’lar arasında iki büyük dalga oldu: Eski olanla mücadele edenler ve yeniyi getirenler.

1990’lar ve 2001 arasında da kristal güncelemelerle kristal çocuklar dünyaya geldi. Ve hepimiz bu güncellemenin içinden geçtik.

2013’den günümüze kadar Elmas Enerjisi var ve elmas dönüşümleri yaşıyoruz. Şimdi doğan çocuklar, bu elmas geçişiyle dünyaya geliyorlar. Ve bizim kendi titreşimimizi bu seviyeye yükseltmek için bize yardım ediyorlar. Onlar Galaktik Çocuklar. Ve galaksi ile olan bağı anlama kapasitesine sahipler. Aynı zamanda neden dünyada olduklarını da anlayabiliyorlar. Ve bu yeni topluluğu onlar yaratacaklar.

Kısaca, son 60 yıldır aslında büyük bir evrim ve dönüşüm oldu ve bizler bedenlerimizde bu dönüşümü taşıyoruz. Hepimiz bu enerjiyle çalışıyoruz. Başmelek Mikail diyor ki: ‘Bu enerji ile çalışmazsak ne yapabiliriz ki? Ya bu enerji ile çalışacaksınız ya da dünyanın sonu gelir. Bunu sadece kendiniz için yapmıyorsunuz, bunu gezegeniniz ve insanlık için de yapıyorsunuz. Çünkü bu seçimi siz yaptınız’.

1939-1945 yılları arasında 2. Dünya Savaşı’nda Hiroşima gibi büyük felaketler yaşandı…

1940’ların sonunda Işık Konseyi baktı ve dedi ki: ‘Ya her şey o anda bitecek ya da bir evrim sürecine girilecek’. Ve insanlar evrim sürecini tercih etti. Ve bu dönüşümde Galaktik Konsey’de Başmelek Mikail, kendisiyle çalışmak istediği ruhları seçti ve 1940’larda ilk cesur ruhları dünyaya gönderdiler. Ve onlar bu süreci başlatmak zorundaydılar. Çünkü başka bir nükleer felaket veya başka bir dünya savaşı olmayacaktı. Şimdi hepimiz buradayız ve görevimizi yapıyoruz. Enerjiyi getirip onu bu değişim süreci için salma görevini yerine getiriyoruz.

Dünyanın sonu mu geldi?

Bazı insanlar dünyanın sonunun geldiğini düşünüyorlar. Ve diyorlar ki, ‘Büyük bir dünya savaşı gerçekleşecek. Bu yüzden çok korkuyorlar. Ama biz biliyoruz ki, böyle bir şey olmayacak. Çünkü bir seçim yapıldı ve bu enerjiyle çalışılmaya başlandı. Yani böyle konuşan insanlar olabilir ancak bilin ki bir değişim süreci içindeyiz. Korkmaya, endişe duymaya gerek yok, sadece bu dönüşümün mutluluğunu ve sevincini yaşayın. Şu anda fiziksel rahatsızlıklar hissedebilirsiniz. Çünkü bedeniniz bu enerjiyi kendisiyle bütünleştirecek ve bu sayede daha sağlıklı olacaksınız.

Unutkanlık neden bu kadar çok arttı?

Bedeninizde ve beyninizde o kadar çok değişim oluyor ki, bir şeyleri unutmak çok doğal. Bunların hepsi geçecek ve iyi olacaksınız.

Bu dünyada değil de başka bir boyutta yaşıyormuş gibi hissediyorum. Bunun nedeni nedir?

Bu doğru. Çünkü biz, çok boyutluyuz, en az iki dünyada yaşıyoruz. Aslında pek çok dünyada yaşıyoruz. Gün içerisinde dünyalar arası seyahat ediyoruz. Bu yüzden cesur olmanız önemli. Yukarıdan aşağı ve aşağıdan yukarı akmaya devam eden bir enerji var. Ancak öyle bir noktaya geleceğiz ki, bu enerjinin hakimiyetini sağlayabileceğiz ve bu enerjinin nasıl kullanılacağını öğreneceğiz ve bunu akış halinde yapabileceğiz. Ve iyi haber! Hangi seviyede kalmak istediğinize siz karar vereceksiniz. Yani hangi boyutta daha çok zaman geçirmek istediğinizi siz belirleyeceksiniz. Eminim bir çoğunuz yüksek boyutu seçeceksiniz. Zamanımızın büyük bir bölümünü yüksek titreşimli boyutlarda yaşayabiliriz.

Celia Fenn

Yüksek frekansta olmak, daha mutlu, daha neşeli ve her şeyi bir akış içerisinde yaşamaktır.    Funda Öztürk

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s