REZONANS KANUNU

rezonan

KENDİ HAYATINIZIN SENARYOSUNU KENDİNİZ YAZIN!

Zihnimizi özgürleştiren ve bizi tutunduğumuz inanç kalıplarından bağımsız kılan bir yasadır. İzin verdiğimiz sürece bize yapışan bu kalıpların tek görevi bizi sınırlandırmaktır. Çevremizde yaşanan birçok olayı nasıl algıladığımıza bağlı olarak yaydığımız titreşimler, benzer olayları hayatımıza çekmemize neden olur. En basiti her zaman yaptığımız yargılar ve düşüncelerimiz yaydığımız titreşimler nedeniyle o yargıladığımız durumu bize yaşatır.

Rezonans Nedir?
Resonantia: Akis, Rezonans: Eko, yankı, titreşim anlamına gelir. Rezonans Kanunu, birbiriyle benzer frekanslarda titreşim yayan olayları, kişileri kısaca varolan her şeyi birbirine çektiğini anlatan bir yasadır. Yaşamımızla ilgili ne düşünüyor ve istiyorsak onu da hayatımıza çekeriz. Rezonans esnasında süptil enerji (fiziksel ve ruhsal etkilere yol açan enerji akışı) açığa çıkar. Bu enerji, kendine benzer enerjilere ulaşır. Aynı şehirde yaşamasanız bile yaydığınız titreşimler ile bir başkasının titreşimleri örtüşür ve siz birbirinize çekilirsiniz.

İç dünyanız, düşünceleriniz, duygularınız ve inanç kalıplarınız, yaydığınız frekansın titreşim gücünü harekete geçirir ve sizin nasıl bir ilişki, nasıl bir hayat yaşayacağınızı belirler. Eğer korku titreşimi yayıyorsanız, yaşamınızda korkuların yarattığı bir çekim alanına girersiniz. Sevgi titreşimi yayıyorsanız, sevgi tezahürüne neden olan uyumlu frekansı yaratırsınız.

Rezonans Kanunu’nun düğmesine basmak…

– İlk adımı attınız bile. Artık Rezonans Kanunu’nu biliyorsunuz. Farkındalığınız ve bilginiz sizin yolunuzu açıyor.

– İkinci adım, düşünce, duygu ve davranışlarınızı kontrol altında tutmaktır. İnandığınız, arzuladığınız, hissettiğiniz, düşündüğünüz her şey yaşamınıza çekilir. Eğer yaşamınızda bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız önce lütfen kendinizi bir dinleyin. Nasıl bir ruh halinde olduğunuzu farkedin. Kendinizi korku içinde, umutsuz ve çaresiz hissediyorsanız sakın ola bu ruh halinde herhangi bir şeyi arzulamayın. Önce bu ruh halinden çıkın. Beyninizi teta konumuna ayarlamak için meditasyon yapın, pozitif olumlamaları tekrar edin. Doğaya çıkın, topraklanın ve negatif enerjinizi boşaltın.

– Yaşamak istediğiniz hayatı en ince ayrıntılarıyla bir kağıda yazın. Her bir madde üzerinde biraz kalın ve arzuladığınız durumu detaylarıyla imajine edin. Buradaki en önemli nokta kalpten istemektir. Çünkü kalbimizin yaydığı enerji alanı beynimizin yaydığı enerjiden daha yüksek frekanstadır.

– İnanmak… Önce arzuladığınız şeye inanmalısınız. Gerçekten inandığımızda kalpten yayılan elektromanyetik dalgalar evrenle hızlı bir şekilde etkileşimde bulunur.

– Yeni yaşamınızla ilgili ne düşünüyor ve istiyorsanız onu hayatınıza çekmek için, ona zaten sahipmişsiniz gibi düşünmeli ve davranmalısınız. İstediğiniz bir iş pozisyonu varsa, şu an o pozisyondaymış gibi hareket ederek frekansınızı o pozisyona ayarlamalısınız.

– Aceleci olmayın. Kısıtlayıcı, sınırlandırıcı olmayın ve enerjiyi bloke etmeyin. Bırakın evren işini yapsın.

REZONANS KANUNU” için bir yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s