ANNE BEN KELEBEK OLDUM!

metamorfoza

Ruhsal ve manevi olarak yaşadığımız içsel değişim ve dönüşümdür bizi İlahi Kaynak’a götüren. Zorlu bir yoldur. Yolun sonu ise mutlak ‘Uyanış’tır. Ruhun tekamül sürecini hızlandıran bir sınavdır. Tırtılın kelebeğe dönüşmesidir. Biyolojide metamorfoz olarak adlandırdığımız olay, bizim ruhsal dönüşümümüzü simgeler.

Dünyamız artık çok daha yüksek titreşimlere geçiyor. Öyle ki bu titreşimler büyük doğa olaylarına da neden oluyor. İklim değişiklikleri, volkanik patlamalar ve depremler artıyor. Bu titreşimlerden bizler de yüksek oranda etkileniyoruz. Kendi enerji seviyemizi dünyanın enerji seviyesine yükseltemediğimizde yani uyum sağlayamadığımızda da depresyon, ankisiyete, kişilik bozuklukları ve savaşlara maruz kalıyoruz.

Ruhsal ve manevi evrimimizi engelleyen en büyük etken; kendimizi gelişmeye ve dönüşmeye kapalı tutmamızdır. Bunun tek nedeni ise korkudur. Korkular, manevi alemlerden gelen enerji akışını kapatır ve bloke eder. Sizin dönüşüm sürecinizi engeller. Ruhsal dönüşüm, uzun ve zor geçen bir sınav yolculuğudur. Egonuz bu değişime izin vermemek için sık sık sizinle bir iç savaşa girer. Egonuzu yatıştırın ve onu, bu dönüşümün size sağlayacağı katkılar üzerine ikna edin.

Ruhsal uyanışın ve dönüşümün belirtileri

1- Kendinizi hayatınızı sorgularken bulabilirsiniz. Yaşamın kontrolü sanki sizde değilmiş gibi gelir. Önceleri depresyona dahi girebilir ve yaşanan dramlara katlanabilecek gücünüz kalmaz.

2- ‘Ben gerçekte kimim?’ sorusunu sormaya başlarsınız. Yaşamınızın bir illüzyon olduğunun farkına varır ve hayata farklı gözlerle bakarsınız.

3- Farkındalığa ulaşır ve eski negatif alışkanlıklarınızı bırakmaya başlarsınız. Kendinizi bu büyük değişime hazır hissedersiniz. Maddi alemden uzaklaşarak manevi alemin huzuruna atarsınız kendinizi.

4- Yaşamınıza aynı dalga boyunda insanları çekmeye başlarsınız. Sizin frekansınızda olmayan kişiler tek tek çıkar hayatınızdan.

5- Bu aşamada yaşanan acı olaylara artık daha farklı gözle bakarsınız. Herkesin kendi karmasını yaşaması gerektiği inancı yerleşir benliğinize. Toplumumuzda sıkça işlenen tecavüz olaylarına farklı açıdan bakmaya başlarsınız. Tecavüz eden, tecavüz edilen, tecavüz edenin ailesi ve tecavüz edilenin ailesinin bir takım dersler almak için bu olayı yaşadığına ikna olursunuz. Çünkü bilirsiniz ki bu onların Karma’sıdır.

6- Ve siz artık duygusal olarak güçlendiğinizi farkedersiniz.

7- Doğaya, hayvanlara ve insanlara daha fazla yardım etmek istersiniz. Merhamet ve empati duygunuz artar.

8- Beş fiziksel duyunuzda artışlar olur. Sezgi, duygu, hayal gücü ve ilham gibi ruhsal duyularınız da artmaya başlar. Hayallerinizi gerçekleştirmeye daha yakın olursunuz. Çünkü siz, gücünüzün farkına varırsınız.

9- Sizin tesadüf diye adlandırdığınız olaylar sıklaşır. Olumlu enerji titreşiminiz artar ve tekrarlayan sayılarla sıkça karşılaşırsınız (1111, 2222, 14:14 vb). Ruhsal iç rehberlerinizin ve meleklerinizin mesajlarını artık duymaya başlarsınız.

10- Negatif duygular negatif titreşimin göstergesidir. Siz bunu idrak ettiğiniz için korku ve kaygılar azalmaya başlar, artık şükran ve sevinçle sevgi ve güvene dayalı kararlar alırsınız.

11- Başkalarını yargılama dürtüsü kaybolmaya başlar. Herkesi olduğu haliyle kabullenirsiniz. Çünkü diğerlerini yargılamanın ve eleştirmenin size ağır sonuçlar getirdiğini bilirsiniz.

12- Ben değil, BİZ olmanın gücüne inanır ve bu BİRLİĞİN bir parçası olduğunuzu görürsünüz.

Önünüze çıkan engelleri sınavın bir parçası olarak görün. Yüksek benliğinizle temasa geçin, İlahi Kaynak’a güvenin, teslim olun ve tevekkülde kalın. Bu yolculukta kalplerinizi mutlaka temiz tutun ve kalbinizi sevgiye açın.

Artık uykudan uyanma vaktidir. Günaydın…

Funda Öztürk

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s