16.10.2016 DOLUNAY RİTÜELİ

dolunayy

16 Ekim 07:24’de Koç Burcunda gerçekleşecek olan güçlü bir dolunay ile size hizmet etmeyen herşeyden arınıp özgürleşmeye hazır mısınız?

Tam sekiz günlük çok kuvvetli bir etki ile karşı karşıyayız. Dolunay saatinden 4 gün öncesi ve 4 gün sonrası sürecek güçlü bir etki. Bu etki bizleri hem fiziksel hem de duygusal olarak biraz sarsabilir. Etkileri azaltmak için hergün 15 dakikalık kısa meditasyonlar ve çakra dengeleme çalışması yapabilirsiniz. Bu ay ki ritüelde biraz renklerle çalışalım. Sizin en sevdiğiniz renk olabilir ya da o anda içinizden gelen, yakın hissettiğiniz bir renkle çalışın. Örnğin mavi mumlar alabilirsiniz. Mavi bir örtünün üzerine oturun ve etrafınıza mavi mumlar yerleştirin, sevdiğiniz objelerle tamamlayın. Özellikle duygusal anlamda size hizmet etmeyen ne varsa gönderin ve yenisi ile değiştirin. Ritüeli dolunay saatinde ya da kaçırırsanız 1 gün içinde yapabilirsiniz.

Öncelikle yapacağımız ritüel öncesi ılık bir duş alıp niyet ediyoruz, akan su ile ‘enerji alanım ve fiziksel bedenim arınsın saf ışık beni aydınlatsın (Bir kaba himalaya tuzu ekleyip son durulanmada başınızdan aşağıya dökebilirsiniz). Odanızda ay ışığını görebileceğiniz bir köşede mumlar yakın, gözlerinizi kapatın ve kalbinizi dinleyin, bir süre öylece kalın, hayatınızda sizi zorlayan neler var bir düşünün, nelerin gitmesini istiyorsunuz. Eski sevgiliniz mi? Borçlarınız mı? İşiniz mi? Değersizlik hissi? vb.

Sonra bir kağıda dolunay saatine niyet ederek ya da kağıda dolunay saatini ekleyerek hayatınızdan gitmesini istediğiniz he rşeyi yazın tabiii olumlamaları ile (Değersizlik duygumdan kurtuluyorum…Ben evrenin eşsiz bir parçasıyım, çok değerli ve özgüven sahibiyim gibi). Yazdıklarınız ve düşüncelerinizde gelecek zamanı değil şimdiki zamanı kullanın. Sonra yazdıklarınızı 3 kere okuyun kağıdı katlayıp kalbinizin üzerine koyun ve niyet edin. Allah’ım bana artık hizmet etmeyen ne varsa yazdım senin gücün, kuvvetin ve merhametin sonsuz . Kendimi senin ışığına açıyorum ve hizmet etmeyen her şey senin ışığın ile dönüştü biliyorum. Her mucize için çok teşekkür ederim… Sonra kağıdı yakıyoruz ve küllerini ister doğaya, ister suya karıştırıyoruz. (Evde lavabodan su ile akıtabilirsiniz.) Ve en önemlisi yazdıklarımızı artık düşünmüyoruz, unutuyoruz.

Ritüelden sonra göreceğiniz rüyalar haberci rüyalardır. Uyumadan önce kağıt kalemi hazırlayın ki sabah gördüğünüz rüyaları unutmadan hemen not edebilesiniz.

Yeni Ay ritüelinde buluşmak üzere…  Sevgilerimle, Özlem Uzun

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s