PSİŞİK VAMPİRLER

VAMPİR2‘Onunla her karşılaştığımda kendimi kötü hissediyorum, enerjim düşüveriyor’

‘Bugün misafirlerim vardı, onlar gittikten sonra evde tuhaf ağır bir hava oluştu sanki’

‘İşe gitmek istemiyorum çünkü ofiste boğuluyormuş gibi hissediyorum’

‘Çok sevdiğim bir arkadaşım ama her konuştuğumuzda beni tükettiği hissine kapılıyorum!’

Bu cümlelerden birine bile evet diyorsanız üzgünüm maalesef psişik vampirle karşı karşıyasınız!

Evrende var olan gördüğümüz göremediğimiz her şey enerjiden oluşur ve hepimiz titreşim frekanslarımızı dışa aktarırız. Yüklendiğimiz ve yaydığımız pozitif ve negatif enerjiler ile yaşamımızı inşa ederiz. Yoğun olumsuz duygu, düşünce ve durumlar içinde olan kişilerin enerjileri çabuk tükenir ve enerjiye ihtiyaç duyarlar. Auraları da zayıflayan bu kişiler enerji avına çıkarlar, genellikle en yakın hissettikleri kişinin aurasına yapışırlar ve enerjilerini şarj ederler. Kısaca psişik vampir dediğimiz şey, bir kişinin başkalarının yaşam enerjisini bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde emmesiyle oluşan bir durumdur.

Çoğumuz zaman zaman psişik vampir olduğumuzun farkında bile değiliz. Oysa istemeden de olsa sevdiklerimizin enerjilerini kendimize çekiyor ve onları tüketebiliyoruz. Çünkü ya işimizden memnun değilizdir ya da sevgilimizden. Ya aldığımız maaştan ya da işsizlikten. Ya hastalıklarımızdan şikayet ederiz ya da saymaya gerek yok, her durumdan şikayetçiyizdir. Günlük yaşamımızda yaşadığımız kavgalar, tartışmalar gibi gerilimli ortamlarda bu durumu yaşayan kişiler arasında negatif bir bağ oluşur ve kişiler birbirlerinin enerjisini tüketirler. Özellikle işyerinde bir kişinin bile olsa yaşattığı gerilim tüm ofise yayılır.

Psişik vampirler enerji transferi yapmadan yaşayamaz ve hayatta kalabilmek için kurban ararlar. Bulduklarında da kişinin enerjisini sonuna kadar emerler. Özellikle korumasız insanların enerjilerini kolayca boşaltırlar. Bu kişilere psişik asalak da diyebiliriz. Psişik vampirlere kurban gitmenin fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal yan etkileri vardır.

Narsist ve mağdur vampir tipleri vardır. Narsist vampirler, kendilerini öyle kusursuz ve üstün gösterirler ki siz, kendinizi dünyanın en başarısız, en bahtsız insanı zannedersiniz.. Mağdur vampirler ise, kendilerini sürekli hor görürler ve hayatlarından durmadan şikayet ederler. Dünya sadece onun omuzuna binmiş gibi. Doğal olarak her zaman mutsuz olan bu kişilerin sorunları hiç bitmez ve siz onun dertlerinde boğulursunuz.

Psişik vampirlerin taktikleri

– Başkalarının zaaflarını kolayca yakalar ve bu yeteneklerini ustaca kullanarak kişinin zaaflarını olumsuz yönde kullanırlar. Diyelim, örümcekten korkuyorsunuz. Bir kafede keyfiniz yerinde. Aniden elinizin üstünde bir karaltı ve ağırlık hissediyorsunuz. Sonrası malum çığlıklar atarak tepinmeye başlıyorsunuz. Oysa sadece plastik bir örümceği arkadaşınız size farkettirmeden elinizin üstüne koyuyor. Ve şaka yaptım diyor. Ama siz korkunun yarattığı psikolojik baskıyı uzun süre üstünüzden atamıyorsunuz. Düşündükçe ürperiyorsunuz, yetmiyor tüm gününüz berbat oluyor.

Psişik vampirler, gözlerine kestirdikleri pozitif ve sağlıklı kişileri ararlar, bulurlar, hedefe kilitlenirler sonunda da yapışırlar ve o kişinin başkalarıyla temas kurmasına izin vermezler. Mesela ofiste bir kişi sizinle yakınlık kurma gayretinde ve sürekli etrafınızda dolanıyor. Bir bakmışsınız öğle yemeğinde, akşamüstü çay molasında, iş çıkışı bir barda hep berabersiniz. Psişik vampir hedefine ulaşmış ve siz iki yakın dost oluvermişsiniz. Ancak bir sorun var, bir süredir başka arkadaşlarınızla sosyalleşemiyor ve onlarla aranızda kopmalar başlıyor. Üstelik siz bu yakınlaşmadan memnuniyetsizlik duymaya başlıyor ve bu ilişkinin sizi yorduğunun farkına varıyorsunuz. Bana kalırsa bu kişiden arkanıza bile bakmadan kaçın!

– Bu kişiler kolayca empati kurabilirler, ikna yetenekleri de son derece gelişmiştir ve tutarsız davranışlar sergilerler.

– Daha çok pasif-agresif kişilerde görülür. Onlar, yalnızlık, çaresizlik, korku ve öfke ile doludurlar. Yetersizlik ve kendine güvensizlik duygularını barındırırlar.

– Her an sizinledirler. Doktorunuzla randevunuza eşlik eder, birlikte zaman geçirebilmek için sosyal aktivite yaratırlar ve içinde sizin de olduğunuz gelecek planları yaparlar. Dahası ailenize sızmaya çalışırlar. Kısaca hayatınızın merkezine otururlar. Ve siz ne yapacağınızı bilemezsiniz.

– Sizin öfke duymanızı sağlayacak doneler bulurlar ve bu duygunuzla beslenirler.

– Sizin en savunmasız anınızda yanınızda beliriverirler.

– Hatalarını asla kabullenmezler, çünkü gerçeklerle yüzleşmekten ve yüzleştiğinde ise çözüm bulamamaktan korkarlar.

– Çok fazla dedikodu yaparlar ve kolaylıkla iftira atabilirler.

– Saplantılı bir şekilde bir arzuya bağlanabilirler.

– Kendilerini sınırlayıcı kurallardan hazzetmezler.

– En gizli sırlarını size verir, sizi kendilerine bağlarlar ve sizi her şekilde kullanırlar.

– Sürekli ne kadar bahtsız, şanssız olduklarından ve tabii parasızlıktan şikayet ederler. Kendileri ile ilgili sorunlar yetmezmiş gibi ailesindeki kişilerin veya sevgililerinin de sorunlarını anlatırlar. Bir bakmışsınız başkalarının sorunlarında boğulmuşsunuz.

– Psişik vampirler çeşitli şekillerde enerjinizi düşürerek auranızda enerji kaçakları oluşturur ve daha fazla enerji çekmeye başlarlar.

– Kendi ihtiyaçlarını sizinkinden üstün tutarlar.

– Hiçbir alanda başarılı olmadıklarını düşünmek gibi saplantılara sahiptirler.

VAMPİRR.jpgEğer psişik vampire uzun süre maruz kaldıysak neler olur?

– Onlarla iletişim kurduktan sonra (telefonda bile olsa) başağrısı, aşırı sinirlilik, kaslarda gerilme ve uyku hali görülür.

– Bildiğiniz tükenmişlik sendromu yaşarız.

– Yaşamımızda sorunlar belirmeye başlar, anlamsız korkular duymaya başlarız.

– Sürekli iç sıkıntısı, anlamsız vizyonlar görme ve endişelerle dolmaya başlarız.

– Moral bozukluğu, kaygı, depresyon, olumsuz duygulara kapılmalar başlar.

– Gereksiz yere saldırganlaşırız.

– Uyku problemleri başgösterir

– Anti-sosyal bir yapı sergilemeye başlarız. Köşedeki markete dahi gitmek istemeyiz. Halsiz ve yorgunuzdur. Çünkü enerjimiz çekilmiştir. Üstelik zamanla tembelleşmeye de başlarız.

– Psişik vampirler sizin her an bir hata yapmanızı bekler ve sık sık beddua ederler. Bunun sonucunda, ankisiyete baş gösterir, kazalara maruz kalırız, şansızlıklar yakamızı bırakmaz, hastalıklara yakalanır, maddi ve manevi kayıplar yaşayabiliriz.

– Aşırı karbonhidrat tüketir ve sağlıksız gıdalara yöneliriz.

Psişik vampirlerden nasıl korunuruz?

– Eğer vazgeçemediğiniz biriyse anlattığı hiç bir şeyi ciddiye almayın. Kulak arkası dahi yapmayın, dinler gibi yapın ve dertlerine derman olmaya çalışmayın. Unutmayın bu tek taraflı oyunun içine dahil olmak zorunda değilsiniz

– Onun sıkıntılarıyla ve yaşanmışlıklarıyla empati kurmayın.

– Aman ha sırlarınızı ve özlenizi paylaşmaya kalkmayın. Sonuçta bir gün sırlarınızı size karşı kullanmaya başlayacaktır.

– Eğer bu kişi sizin çocuğunuz, kardeşiniz veya annenizse, aklınıza yatmayan hiç bir düşünceyi veya durumu kabullenmeye kalkmayın.

– Duygusal yakınlığınızdan dolayı onu kayırmayın. Öfke krizine dahi girse huysuzluklarına kanmayın, sözlerinizde kararlı ve tutarlı olun.

– Kendinize, sevdiklerinize ve evinize kurşun döktürün. Kurşun negatif enerjiyi dönüştürür ve temizler.

– Ruhsal bağışıklık sisteminizi güçlendirin. Bunun için olumlamalar yapabilir, Felak, Nas ve Ayetel Kursi’yi ya da inancınıza göre dualar okuyabilirsiniz.

– Dengeli ve sağlıklı beslenmeye özen göstermelisiniz.

– Sabah ve akşam özellikle son durulama suyuna tuz katarak duş alabilirsiniz.

– Sık sık topraklanma çalışmasını yapmalısınız.

– Sağlıklı bir uyku düzenimiz olmalıdır. Uyku esnasında ruh ve beden gevşer, zihnimiz dinlenmeye çekilir.

Meditasyon yaparak bedensel ve zihinsel olarak gevşemelisiniz.

– Özellikle şifacılar çoğunlukla negatif enerji taşıyan kişilerle çalışmak zorunda kalırlar. Siz de bir şifacı iseniz, her seanstan önce kendinize koruma altına almalı, sonrasında ise temizleme çalışmaları yapmalısınız.

– Psişik vampir olduğunu düşündüğünüz kişiyle göz temasından kaçının.

– Baş melek Mikail’in nazar boncuğu mavisi rengindeki ışığı ile korunma çalışması yapın.

– Koruma balonu ile enerji alanınızı koruyabilirsiniz. Mesela sabah işe giderken ya da metrobüste gözlerinizi kapayın. Derin nefesler alarak bedeninizi gevşetin. Ve imgesel olarak arzu ettiğiniz bir renk ve boyutta bir balon hayal edin ve şimdi o balonun içine girin. Dış etkenlerden, enerji tacizcilerinden, gerilimlerden korunduğunuzu hayal edin. Bu balonun içinde ne kadar da huzurlu ve mutlu olduğunuzu hissedin.

Bu çalışmayı her gün, her an ve her durumda yapın. Hatta balonun üzerine uyarıcı levhalar bile koyabilirsiniz. ‘Yabancılar giremez’, ‘Yasak bölge’, ‘Dikkat! Pozitif enerji ile doludur’. Bu tekniği sevdikleriniz için de uygulayabilirsiniz.

– Psişik bir vampirle karşılaştığınızda beyaz ışığın sizi sarmaladığını ve auranızı koruduğunu hayal edebilirsiniz.

– Psişik vampirlerin yanından ayrıldıktan sonra ellerinizi mümkünse tuzlu su ile yıkayın.

Unutmayın, bizler negatif veya pozitif enerji yüklendiğimizde etrafa bu enerjileri titreşim yoluyla yayarız ve çevremizdekilere de aynı frekansı yükleriz çünkü karşılıklı rezonansa gireriz. Örneğin, siz o gün negatif etki veriyorsanız, bu etki kendisiyle benzer frekanstaki titreşimlerle birleşir ve daha geniş bir alana yayılır. Yani, hem biz hem de çevremiz bu olumsuz psişik kirliliği yaratırız. O yüzden enerjimiz düştüğünde enerji çalışmaları yapmalı ve pozitif düşüncede kalmalıyız.

Her daim mutlu ve pozitif kalmanız dileğimle…

Funda Öztürk

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s