18 AĞUSTOS DOLUNAYI İLE ARINMA ZAMANI…


Etkisi hala devam eden yeni ay zamanın ardından son derece güçlü bir dolunay zamanına geldik. Hepimizin bildiği gibi dolunay zamanları çok güçlü arındırma ve serbest bırakma zamanlarıdır. Türkiye saati ile 12.27’de Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay yüzünden bir süredir hisleriniz fiziksel bedeninize yoğun bir baskı içindeydi. Bu yüzden başağrıları, ağlama hissi, nezle, alerjiler, sürekli uyuma isteği, halsizlik, öfke patlamaları, ve kronik ağrılar ağrılar çekmiş olabiliriz.

Yapacağımız küçük bir ritüelle size hizmet etmeyeni dönüştürme vaktiniz geldi. Evet Dolunay’da hayatımızdan gitmesini istediğimiz şeyleri serbest bırakıyoruz, dönüştürüyoruz ve özgürleşiyoruz. Yenisi ile hayatımıza renk katıyoruz. Zeki ve yetenekli Kova burcu bize hedeflerimize doğru ilerlememizi söylüyor.

ASTRO-2.jpgDolunay ritüeli….

Yapacağımız ritüel öncesi ılık bir duş alıp niyet ediyoruz. ‘Akan su ile enerji alanım ve fiziksel bedenim arınsın, saf ışık beni aydınlatsın’ (Bir kaba himalaya tuzu ekleyip son durulanmada başınızdan aşağıya dökebilirsiniz). Odanızda ay ışığını görebileceğiniz bir köşede mumlar yakın, gözlerinizi kapatın ve kalbinizi dinleyin, biraz öylece kalın, hayatınızda sizi zorlayan neler var bir düşünün, nelerin gitmesini istiyorsunuz. Eski sevgiliniz mi? Borçlarınız mı? İşiniz mi? Değersizlik hissi? Sonra bir kağıda dolunay saatine niyet ederek ya da dolunay saatini ekleyerek hayatınızdan gitmesini istediğiniz her şeyi olumlamaları ile birlikte yazın. Mesela, değeriniz hakkında kaygılarınız varsa; ‘Ben, değersizlik duygumdan kurtuluyorum… Ben, evrenin eşsiz bir parçasıyım, çok değerli ve özgüven sahibiyim’… Yazdıklarınız ve düşüncelerinizde gelecek zamanı değil şimdiki zamanı kullanın. Sonra yazdıklarınızı 3 kere okuyun kağıdı katlayıp kalbinizin üzerine koyun ve niyet edin. ‘Allah’ım bana artık hizmet etmeyen ne varsa yazdım, senin gücün, kuvvetin ve merhametin sonsuz. Kendimi senin ışığına açıyorum ve hizmet etmeyen her şey senin ışığın ile dönüştü biliyorum. Her mucize için çok teşekkür ederim…’ Sonra kağıdı yakıyoruz ve küllerini ister doğaya, ister suya karıştırıyoruz. (Evde lavabodan su ile akıtabilirsiniz.) Ve en önemlisi yazdıklarımızı artık düşünmüyoruz, unutuyoruz. Ritüelden sonra göreceğiniz rüyalar haberci rüyalardır. Uyumadan önce kağıt kalemi hazırlayın ki sabah gördüğünüz rüyaları unutmadan hemen not edebilesiniz. Yeni Ay ritüelinde buluşmak üzere…

Sevgilerimle, Özlem Uzun…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s