Violet Flame (Mor Alev) işlevleri

Mor Alev Enerjisi’nin hayatımıza katkıları neler?

Mor Alev, korkuyu cesarete dönüştürür, bedensel ve zihinsel hastalıkları hücresel düzeyde iyileştirir. Bedeni daha yüksek bir titreşimme sahip frekanslara yükseltir. İlişkileri iyileştirir, ruhsal ivme kazandırır. Negatif enerjiyi arınıdırır, zihni hızlandırır. En önemlisi bizleri olumlu yönde dönüştürür. Fiziksel bedeni gençleştirir. Yaşadığımız evi, binaları, iş yerindeki varolan karmaları da temizler. Bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda, gece yatarken mor alevi davet edin. Meleklerinize sorunuzu sorun. Ertesi gün sezgi yoluyla yanıt size gelecektir.

Mor mum

Bu enerjiyi nasıl kullanabiliriz? Geçmişten gelen karmaları, bu yaşamda edindiğimiz anıları, hataları ve güçlükleri temizleyerek bize temiz bir mazi yaratır. Negatif karma Pandora’nın Kutusu’ gibidir. Kutuyu açtığımızda karşılaştığımız enkazı kaldırmak ve molozları temizlemek isteriz. Bu temizliği yaparken istenmeyen yaşanmışlıkları bastırmaya çalışmayın. Bunun yerine kalbinizdeki ışığa odaklanın. Anılarınızı gözünüzde canlandırın ve sevgiyle mor alevin içine koyun. Artık sizi geçmişe bağlayan her durum, her duygu ve düşünce şifalandı. Şükürler olsun…Bu çalışma geçmiş yaşamlarınızdaki olumsuz kayıtları silme için önemlidir. Kendinizi affedin, ruhunuzun kurtuluş duygusunu hissetmesine izin verin. Derin ve yoğun şifa veren enerjiyi davet edebilirsiniz.

‘Sevgili Mor Alev, Quan Yin ve St. Germain şifalanmak için sizleri davet ediyorum. Şifa boyunca yanımda kalın ve lütfen beni şefkatinizle sarmalayın.’ Enerji akmaya başlayacaktır. Şifayı bitirirken onlara tüm kalbinizle teşekkür etmeyi unutmayın…

Mor Alev ile şifa banyosu yapabilirsiniz. Mor Alev’i davet edin ve ‘Lütfen bedenimi, ruhumu, tüm organlarımı, hücrelerimi ve DNA’larımı kirli enerjilerden temizle ve beni o güzel enerjinle aydınlat’. Ya da gözlerinizi kapatın, Mor Alev’i 3. gözünüzde canlandırın. Bu alevin içine girin ve bu enerjiyle yıkandığınızı hayal edin.

Diğer bir çalışma: Mor renkli bir mum alın ve yakın. Alevine uzun bir süre bakarak medite olun ve Mor Alev enerjisine bağlanın. Şifalandığınızı ve bir kuş kadar hafif olduğunuzu hissedin. Bu hafifliğin keyfini çıkarın. Mor mum görsel becerilerimizi geliştirmek için de yardımcı olur.

Mor Alev ile Reiki’yi birlikte çalıştırdığınızda, şifalanmak ve vücudun enerjilerini dengelemek daha verimli hale gelir. Gülmeyi, eğlenmeyi, doğa ile kucaklaşmayı unutmayın. Bu şekilde hayatımızdaki dengeyi kurabiliriz. Ve bizim en büyük amacımız dengede kalmaktır. Mor Alev ile çalışırken, çok fazla karbonhidrat tüketmeyin ve bol bol su için. Su, toksinleri atarak bedenimizi sağlıklı tutmaya yardımcı olur.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s