Rüya…

RÜYALAR …

Rüyalar başka dünyalara, başka zamanlara ve başka boyutlara açılan kapılardır. Uyuduğumuzda bilincimiz (yüksek benliğimiz) yolumuzdan çekilir ve böylece bilgiye daha açık oluruz. Yeni kanallar açmak, şifalanmak ve gelişim için kendimize izin veririz. Rüyalarımızı anlama gücüne eriştiğimizde kaynaktan gelen rehberliği daha kolay kavrarız.

Hemen hemen her insan her gece birkaç rüya görür, genelde gördüğümüz rüyaların bir kaçını hatırlarız ya da hatırlamayız. Gördüğümüz rüyalar geçmiş yaşamdan gelen şifalanması gereken karma borçları olabileceği gibi gelecekle ilgili haberci rüyalar da olabilir. Sabah uyandığınızda rüyalarınızı hatırlamanız için mümkünse rüya günlüğü tutmanızı tavsiye ederiz. Rüyalarınızı hatırlamak ve rüyalarla gelen rehberliği almak için Başmeleklerden yardım isteyebilirsiniz.

Aşağıdaki listedeki alıştırmaları uyumadan önce uygularsanız size yardımcı olacaktır.

RÜYALAR-1RÜYALAR VE MELEKLER

Başmelek Cofiel: Sevgili Başmelek Cofiel, enerjinle odamı ve yatağımı senin güzel enerjinle taçlandır. Rüyalarıma güzelliğinle eşlik et. Uykumda ve rüyalarımda bana rehberlik ettiğin için teşekkür ederim.

Başmelek Mikail: Sevgili Başmelek Mikail…Gece boyunca yanımda ol ve beni koru, görmem gereken, bilmem gerekenler benim için son derece güvenli. Sabah uyandığımda rüyalarımı hatırlamamı sağla. Uykumda ve rüyalarımda bana rehberlik ettiğin için teşekkür ederim.

Başmelek Metatron: Sevgili Başmelek Metatron… Rüyalarım için enerji alanımı arındır ve çakralarımı dengele, senin enerjinle uyumam son derece güvenli. Uykumda ve rüyalarımda bana rehberlik ettiğin için teşekkür ederim.

Başmelek Raziel: Sevgili Başmelek Raziel… kendimi senin bilge enerjine tamamen açıyorum, geçmişten gelen karma borçlarımla ilgili bana rüyalarımda eşlik et lütfen. Uykumda ve rüyalarımda bana rehberlik ettiğin için teşekkür ederim.(Başmelek Raziel ile çalışacaksanız sonrasında sabah yorgun uyanmamak için Başmelek Rafaelden şifa isteyin)

Başmelek Rafael: Sevgili Başmelek Rafael… Tüm gece boyunca bedenimi senin sonsuz şifa enerjine açıyorum. Uykumda ve rüyalarımda bana rehberlik ettiğin için teşekkür ederim.

Başmelek Cebrail: Sevgili Başmelek Cebrail… Rüyalarımda bana gelecek ile ilgili bilmem gereken, benim için önemli ne varsa bana göster ve bana rehberlik et. Uykumda ve rüyalarımda bana rehberlik ettiğin için teşekkür ederim.

Başmelek Uriel: Sevgili başmelek Uriel… X……sorunum ile ilgili rüyalarımda bilmem gerekeni göster ve sorunu çözmemde yardımcı ol. Uykumda ve rüyalarımda bana rehberlik ettiğin için teşekkür ederim.

Başmelek Haniel: Sevgili Başmelek Haniel… Semavi alemi hatırlamam için rüyalarımda bana yol göster. Uykumda ve rüyalarımda bana eşlik ettiğin için teşekkür ederim.

...Evet uyumadan önce Başmeleklerden yardım aldıysanız ve rüyalarınız artık farklıysa lütfen yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı Rüya Yorumları bölümünden bize yazabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s