ACCESS CONSCIOUNESS

ACCESS CONSCIOUNESSR

‘Bilinç, yaşamınızda her anda kendinizi veya başka birini yargılamadan varolma yeteneğidir. Herşeyi alıp kabul etme, hibir şeyi reddetmeme ve hayatta arzuladığınız herşeyi – şu anda sahip olduğunuzdan daha büyük ve hayal edebileceğinizden daha fazla olanı yaratma yeteneğidir.’        Gary Douglas

Access Concsciouness, hayatımızda ve bedenimizde istediğimiz gibi gitmediğini düşündüğümüz herhangi bir alanda dinamik değişiklikler yaratmak için tasarlanmış araçlar, teknikler düzeni ve düşünce sistemidir. Amacı, bilince erişim sağlamaktır. Access Concsciouness, tüm bunlardan kurtulup, farkındalığımızın farkına varıp, sonsuz bir varlık olarak, bilinç ile yaşayabilmemizi sağlayacak; enerjetik ve alternatif tıp gibi fayda sağlayıcı araçlar ve süreçler içeren bir kişisel gelişim yaklaşımıdır.

ACCESSFOTOO

Gary Douglas tarafından kurulan ve kayropraksi doktoru Dain Heer’in katkılarıyla geliştirilen Access Consciousness; hem hayata bakışı etkileyen öğretileri hem de enerji terapi yöntemleriyle dünya çapında şimdiye kadar yüzbinlerce kişiye yardımcı oldu. Bu sistemin temelinde; insanların farklı olasılıkları görmeleri konusunda güçlendirmek, onlara ilham olmak, bildiklerini bilmelerini sağlamak ve seçim hakları olduğu konusunda farkındalıklarını yükseltmek, gibi konular bulunur.

Access size “Dünyaya farklı bir yerden bakabilme fırsatınız olduğunu” söyler. Size; hayatınızı nasıl yaşayacağınızı, onu nasıl yaratacağınızı söylemek yerine, olmasını istediğiniz şeyin ne olduğunu size farkettirip, hayatınıza ve farklı olasılıklara başka açılardan bakabilmenizi sağlar.

BEYNİN MUTLU OLMASIYLA İLGİLİ 7 MADDE (Mutluluğu şimdi yaratmanın 7 yolu)

1 – Aklınıza gelen her mutsuz düşünce için BU KİME AİT? Diye sorun.Eğer cevap BANA AİT ise, şu soruyu sorun: BU SİZE AİTSE BURADA MUTSUZLUĞU YAŞAMANIZIN DEĞERİ NE? NİÇİN MUTSUZLUĞU YAŞIYORSUNUZ? Bizler radyo alıcısı gib ibütün durumu, olumsuz düşünceleri, duyguyu, yargıyı çevremizdeki insanlardan alıyor ve kaydediyoruz. Böylelikle % 98 diğer insanların realitelerini satın alıyoruz.

2 – Hergün sizi mutlu eden 3 şey yazın. Mutluluğun katili yargıdır. ( Kişinin kıyafetini, kilosunu yargılamak yerine BU BENİM İLGİNÇ BAKIŞ AÇIM diyebiliriz. Bu cümleyi söylediğinizde beyin o olayı kaydetmiyor.

3 – Kendinize şöyle bir soru sorun: BENİ MUTLU OLMAKTAN ALIKOYAN HANGİ KARARLARIM VAR?

4 – Hayatı eğlence için yaşamaya başlayın. Access Consciousness’in felsefesi, bizim dünyaya gelme amacımız MUTLU OLMAKTIR! 

SORU: Bugün benim için neyi yapmak eğlenceli olurdu?

5 – Bugün kendi hayatını oluşturuyor olsaydın neyi seçerdin?

6 – Mutlu olan insanlarla zamanınızı geçirin. Çünkü mutlu insanın alanı geniştir. Huzur bulursunuz. Mutsuz insanlarla birlikte olduğunuzda kendinize sorun: NEDEN MUTSUZ İNSANLARLA BİRLİKTEYİM? HAYATMDAN ÇIKARIRSAM ONLARIN YERİNE NEYİ, KİMİ KOYABİLİRİM?

7 – Hergün kendinizi ve bedeninizi mutlu edecek birşeyler yapın.

Ya mutlu olmak düşündüğünüzden daha kolaysa?

Ya şimdi mutlu olmayı seçmenin zamanıysa?


ACCESS CONSCIOUNESS’ için 3 yanıt

  1. Geri bildirim: ACCESS BARS
  2. METIN 5 Ocak 2019 / 18:09

    Cok güzel bir bakış açısı teşekkür ederim

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s