ACCESS BARS

Access Bars, Concsciouness sisteminin başlangıç çalışmasıdır. Bu, sizin ve bedeninizin bugüne kadar biriken herhangi bir şey hakkındaki tüm limitleyici düşüncelerinizi, fikirlerinizi, davranışlarınızı, inanç sistemlerinizi ve kararlarınızı serbest bırakmanızı sağlayacak bir beden terapisidir. 173 ülkeye yaymışlardır.

Başımızda bulunan nörolojik sinapsların nöronların (sinir hücrelerinin) diğer nöronlara ya da kas veya salgı bezleri gibi nöron olmayan hücrelere mesaj iletmesine olanak tanıyan bağlantı noktalarıdır.) elektromanyetik yüklerinin saklandığı 32 nokta vardır, bu enerji yükleri nasıl 41339928e389a4a126864f63ac7b103edavrandığımızı ve nasıl işlev yaptığımızı etkiler. Örneğin; cinsellik ile ilgili sahip olduğunuz her düşünce, o düşüncenin enerjisi “cinsellik” adı verilen Bar’da saklanır. Şifa, beden, kontrol, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma ve para için barlar vardır. Her bar yaşamınızın o yanı veya alanına karşılık gelir. Bu barlar çalıştırıldığında, bu yaşam ve geçmiş yaşamlarımızdan gelen tüm olumsuz ve negatif düşünceler, yargılar ve kararlarımızdaki elektrik yükü boşaltılır ve temizlenir. Access Bars’da yargılama ve bakış açısı yoktur. Evren: ‘DİLE SENDEN NE DİLERSEN’ der. Bir şeyi kötü olarak yargıladığımızda bu; aslında bir şeyi iyi olarak yargıladığımızdan daha az kısıtlayıcıdır. Çünkü bir şeyi kötü olarak yargıladığımızda en azından bunu değiştirmeye istekli oluruz. Yargılamalardan kurtulduğumuzda evrende herşeyi yaratmak mümkün olacaktır. Bu sistemde sadece soru soruyoruz, cevaplar bizim için önemli değildir. Başımıza ne gelirse gelsin ‘Bundan daha iyisi nasıl olur?’ diye sorun. Evren, ‘Bundan daha iyisini mi istiyorsun’ der ve bize sonsuz seçenekler sunar. Size sadece seçimleri değerlendirmek kalır. Evrende herşey var. Bolluk ve bereket de dahil herşey mümkün. Biz sadece seçip alacağız. Herbir soruyla alanlarımız açılır, enerji genişler ve bilinç artar. Bizler seçim yaptıkça da, olasılıkları hayatımızda yaratırız ve hem kendimize hem de birliğe ve bilince katkıda bulunuruz.

– Bars uygulaması başımızda yer alan bu 32 enerjetik şarj noktasına parmaklarla yumuşacık dokunularak yapılır. Bu noktaların aktive edilmesi ve enerji blokajlarının kaldırılarak, enerjinin bu noktalardan akıp gitmesi sağlanır.

– Bars seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar, karmamızdan ve çocukluğumuzdan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri, hükümlediğimiz, yargıladığımız her ne varsa temizlenir.

– Direnç gösterdiğimiz şeyler başımıza gelir. Olumsuzlukları alıp kabul etmeliyiz. Herhangi bir durumda kendinize şu soruyu sorun:

– Ağır mı, Hafif mi? Hafif olan şeyler doğrudur, gerçek olandır. Ağır olan şeyler doğru değildir.

Seans bir kez uygulandığında Barlar çalışmaya başlar ve sonsuza dek enerjiyi serbest bırakmaya devam eder. Üstelik siz bu barları çalıştırdığınızda, aynı sorunlarla ilgili binlerce kişide de o barla ilgili problemler çözülmeye başlayacaktır. Bir ömür yaşadığımız duygu, düşünce, inançlar, travmalar, korkular bilinçaltımızda depolanır. Tıpkı banka kasası gibi. Şimda o anahtarı elinize alın, kasanın kilidini açın ve hayatınız değişsin!

Hayatınıza ne tür katkılar sağlar;

– İlgili alanlarda biriken enerji, negatif ve sınırlayıcı inançlar temizlenerek iç huzur ve denge sağlanır. – Duygusal sorunlar ve travmalar çözülür. – İlerlemmemize engel olan blokajlar temizlenir. – Algılama ve sezgi yeteneğimiz artar. – Bolluk ve bereket kapıları açılır. – Kan basıncımız dengelenir. – Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder. – Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır. – Yaşamın üzüntülerini en aza indirir. – 5.000 ve 10.000 yıllık karmamız temizlenir – Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır. – Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer. – Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar. – Depresyonu yokeder. – Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar. – Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır. – Bedenin yaşlanma hızını azaltır. – Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar. – Hayatımıza huzur ve güven gelir. – Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar. – Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişeleri giderir. – Sizi yapışıp kalmış tutan zihinsel, duygusal, fiziksel ve enerjisel blokajların bazılarını giderir. – Zihinsel berraklık yaratarak iş performansımızı artırır.- Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar. – Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu ( ADHD ) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur. – Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar. Geçmiş ve yaşanılmamış gelecek yerine şimdiki zamana odaklanırız.

Bundan daha iyisi nasıl olur! Değişim zor olmak zorunda değil, Access Bars ile kolayca hayatınıza dokunun…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s