İçeriğe geç

IŞIK VE SEVGİYLE SÖYLENMELİ ŞARKILAR…

AAA

Çok eski yıllardan beri sevgi hakkında şarkılar söylenir ve aslında bütün yaşam sevgi etrafında döner. Dolayısıyla sevgi, insanın kendisini gerçekleştirmesi ile aynı anlama gelir. Sevgi zemininde yaşayabilen ve hem kendisine hem de dışarıya karşı öyle davranabilen bir insan bu dünyada daha az ızdırap çekecek, daha az acı deneyimleyecektir der Andreas Dalberg.

O’na göre, sevginin gerçekleşmesi ile ‘IŞIK‘ serbestiyet kazanır. Her yerde bazen gizli de olsa ışık vardır. Işık, hem maddede hem de madde üstünde bulunur. Bilim, her hücrenin ışık yaydığını ispatlamıştır.

Maddedeki ışığı serbest bırakma işlemi simyacılar tarafından yüzyıllardır bilinçli olarak yürütülüyor. Bir insana tebessüm ettiğimizde ona ışık veririz. Yani dünyamızdaki ince ve kaba maddede tutsak olan ışığı serbest bırakırız.

Bu ışık, görevlerini yerine getirirrken üst-kendilik tarafından kullanılır. Yeni bir dünyaya geçiş de buna dahildir ki, bu insan için ‘KURTULUŞ’ anlamına gelir. Demek ki zihinsel ve ruhsal gelişimin hedefinde KOŞULSUZ SEVGİ yer alıyor. İnsanın kendisini gerçekleştirmek için bu yolda yürümesi gerekir. Bunun enstrümanı ve aracı da bilinçlenmedir ve bu yol, enerji ve şifa çalışmalarının yardımı ile yürünür.

Her nota, sevgi ile dillendirildiğinde bedenimizin herbir hücresi neşe ile ışık saçar ve bu ışık auramıza yayılır. Eterik beden dediğimiz auramız bu ışıkla çevrelendiğinde ruhumuz aydınlanır. Biz aydınlandıkça, bilinçlendikçe doğal olarak çevremiz de aydınlanır ve plasebo etkisiyle büyüyen ışıkla evrenimiz hakettiği değere ulaşır.
Ve bu yolda herbirimize düşen görevler vardır. Şifa olmak…Şifa bulmak…

Sevgilerimle, Funda Öztürk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir